PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556929}
6,5 158 773
oceny
6,5 10 1 158773
5,3 24
oceny krytyków
Jurassic World
powrót do forum filmu Jurassic World

Easter eggs?

ocenił(a) film na 8

Jak myślicie jakie Easter eggi zobaczymy w filmie? ja osobiście liczę, że ktoś znajdzie puszkę Nedry'ego i powie coś w stylu "nienawidzę jak turyści śmiecą", szkielet w pobliżu puszki też byłby miłym dodatkiem. P.S. w książce znaleźli jego ciało. :)

ocenił(a) film na 9
nieznajomy43

Puszka, razem z ciałem Nedryego, zostały znalezione już w grze przygodowej "Jurassic Park: The Game".

Na pewno będą inne easter eggi. Prawdopodobnie w filmie będzie prolog, w którym ujrzymy stare centrum dla gości z pierwszego filmu oraz pojazdy.

ocenił(a) film na 7
Raptosaur

Gra pewnie nie zalicza się do żadnego kanonu, bo nie wierzę by zmieniali coś we filmie bo gra coś takiego miała (która i tak zbierała dość mieszane recenzje). Ja liczę na jakieś cameo Sama Neil'a albo Jeffa Goldbluma np. jak w tv udzielają wywiadu że park nadal nie jest w 100% bezpieczny albo coś takiego:)

ocenił(a) film na 9
Sk8ter

Gra była oceniana głównie za gameplay i oprawę audiowizualną, które faktycznie jak na 2011 r. były skopane. Fabuła jednak, mimo paru zgrzytów, trzymała się nieźle, a przynależność do kanonu filmowego udowadnia jedna, drobna informacja, znajdująca się na stronie viralowej nadchodzącego filmu:

http://www.masraniglobal.com/about/divisions/jurassicworld/index.html

Jest tam wzmianka na temat rdzennych mieszkańców Isla Nublar, którzy zostali wysiedleni przez InGen w latach 80, by zbudować na niej pierwszy park. W "Jurassic Park: The Game" był o tym poruszony wątek. Ponadto ta strona poniekąd zaliczyła także do kanonu grę "Trespasser: Jurassic Park". W obu pada informacja, że pierwszego dinozaura udało się wyhodować w 1984 r.

ocenił(a) film na 7
Raptosaur

Ale te dwie informacje, na temat wysiedleń i pierwszego wyhodowanego dinozaura pochodzą z książki Park Jurajski, więc historię wyspy i początki parku mogli z niej zapożyczyć. Co do samej gry również historia mi się podobała, mimo zgrzytów z innymi aspektami. No ale już mniejsza o to:)

ocenił(a) film na 8
Sk8ter

http://jurassicpark.wikia.com/wiki/Jurassic_Park:_The_Game#Trivia (ostatnie zdanie) okazuje się, że gra zalicza do filmowego kanonu. :)

ocenił(a) film na 8
Raptosaur

ale jednak ciało nadal może leżeć, albo identyfikator ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones