PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556929}
6,5 158 773
oceny
6,5 10 1 158773
5,3 24
oceny krytyków
Jurassic World
powrót do forum filmu Jurassic World

Jak by grali tam aktorzy z poprzednich części było by super ;]

ocenił(a) film na 9
MrsVampire

No jaaasne, najlepiej cały czas eksploatować tych samych, starzejących się aktorów i wrzucać ich ciągle w te same role. Już nie mówiąc o bezsensie tego, że ich postacie jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności ciągle trafiałyby w te same tarapaty na wyspie/wyspach pełnych dinozaurów...

To uniwersum wymaga odświeżenia i dobrej kontynuacji, i to po ponad 14 latach od ostatniej, słabej już u podstaw scenariusza części. Po tym, co wiem na temat nowego filmu, sądzę, że nie zejdzie on poniżej poziomu części trzeciej, a być może nawet przebije część drugą. I tak nie ma co się nastawiać, dopóki nie ujrzymy teasera i innych materiałów promocyjnych, a zwłaszcza do czasu oficjalnej premiery całego filmu.

ocenił(a) film na 7
MrsVampire

Jak patrze na to ilu słabych scenarzystów pracuje nad samym scenariuszem to...kiepsko wróżę.

ocenił(a) film na 7
MrsVampire

Czemu słabe? Nawet jeszcze zwiastuna nie ma żeby cokolwiek powiedzieć o samym filmie.
Ale też ucieszyłabym się, gdyby pojawił się ktoś ze starej obsady, szczególnie Jeff Goldblum albo Sam Neill. Chociażby na chwilę, jakaś mała rólka. :) Taki czynnik łączący nowy film z poprzednimi (oprócz trzeciej), umocnienie w przekonaniu że to ciągle ten sam świat.

Julia_20

Przecież jest BD Wong!

ocenił(a) film na 7
1_2_filmweb

A racja. Ale to dla mnie za mało, nie jest tak charakterystyczny jak Sam czy Jeff. :]

Julia_20

Nie, ale jego występ w Jurassic Parku, choć krótki, wystarczył, żeby go polubić :)

ocenił(a) film na 7
1_2_filmweb

Jest mi obojętny. Może dlatego że być tak krótko. A w książce zginął, może w filmie też to go czeka.

Julia_20

Jego śmierć w książce to jakaś porażka (zresztą cały książkowy pierwowzór arcydziełem nie jest...) ale gdyby miał zginąć w JW, byłoby to już bardziej sensowne.

ocenił(a) film na 7
1_2_filmweb

Mnie się całkiem przyjemnie czytało książkę. Dawno już czytałam, ale jeśli dobrze pamiętam to Henry'ego Wu pożarły welociraptory. Cóż, możliwe że faktycznie zginie w filmie, nawet inną śmiercią

Julia_20

Książka zawiera masę niepotrzebnych opisów i zapychaczy. Początek naprawdę świetny, to budowanie napięcia, ale potem...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones