PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=542745}

Jutro, jak wybuchnie wojna

Tomorrow, When the War Began
6,2 8 484
oceny
6,2 10 1 8484
Jutro, jak wybuchnie wojna
powrót do forum filmu Jutro, jak wybuchnie wojna

Świetny film

ocenił(a) film na 9

Nie rozumiem ludzi którzy oceniają ten film oceną "1".
Już od dawna czekałem na tego typu film, no i się w końcu doczekałem.
Już od pierwszych minut wiedziałem że będzie dobry. Bardzo dobrze przemyślana fabuła filmu.
Można się czepiać gry aktorskiej w niektórych momentach, albo tego że to czego dokonali w
filmie, w rzeczywistości zwykłe nastolatki (a nie jak te w filmie) po prostu by się oddały w ręce
"najeźdźców", nie wiedząc co robić dalej.
Moim skromnym zdaniem jednak film naprawdę oddaje dzisiejsze realia wojenne oraz to jak
mogła by wyglądać teraźniejsza wojna- w tym przypadku inwazja.
Jedno trzeba jeszcze dodać, że powrót ich ekipy z wycieczki, i sytuacja totalnej dezinformacji oraz
brak prądu, telefonów itd. to jest właśnie to czego oczekiwałem od twórców filmu. W końcu ktoś
pokazał w filmie rzeczywiście (prawdopodobnie w takiej sytuacji) jakby to wyglądało gdyby
wybuchła wojna, a nie że jest prąd, działają lodówki, telefony, komputery jest internet itd.
Tak samo dobry pomysł ich powrotu do miejsca z którego wrócili i ukrycia się przed wrogiem.
Scenariusz świetny, pomysł na film również perfekcyjny. Dodać piękne tereny i krajobrazy- wyszło
by arcydzieło, gdyby nie pewne "kruczki", ale i tak film rewelacyjny 9/10.

ocenił(a) film na 8
skwarek95

W pełni Cię popieram film jest na prawdę dobry i wciąga od pierwszych minut, ciekawy pomysł na fil na prawdę:) 8/10

ocenił(a) film na 1
skwarek95

serio 9 ? Dla filmu w którym banda nastolatków ratuje kraj czy coś tam przed wyszkolonymi żołnierzami wysadzając most ?
Ja rozumiem że fajne wybuchy i w ogóle może się komuś podobać (co kto woli) , ale dać 9 tak strasznie oklepanemu pomysłowi na film ?
Wiem , wiem sam nie jestem lepszy bo dałem 1 ale ten film porostu tak bardzo mnie wk**wia poprzez te super macho dzieciaki rozpierd**ające żołnierzy wybuchającymi kosiarkami że nie mogę dać więcej ,choć wiem że za efekty i inne bzdury co najmniej na 3 zasługuje.

ocenił(a) film na 8
michal97_filmweb

polecam przeczytać książki na podstawie których powstał ten film, a później dopiero brać się za ocenianie ;)

ocenił(a) film na 3
makucha

Polecam oceniać film a nie książki gdy temat dotyczy filmu :)

ocenił(a) film na 3
makucha

Po pierwsze: tu się ocenia film, nie książkę. Aby ocenić jakąś ekranizację wcale nie trzeba znać powieści na podstawie, której produkcja została zrealizowana. Po drugie: książkę czytałam i NIE - to zdecydowanie nie jest dobra ekranizacja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones