PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=76}

Jutro nie umiera nigdy

Tomorrow Never Dies
7,0 65 288
ocen
7,0 10 1 65288
6,2 16
ocen krytyków
Jutro nie umiera nigdy
powrót do forum filmu Jutro nie umiera nigdy

a na pewno najlepszy z Piercem Brosnanem w roli głównej. Znakomite w tym filmie są pościgi zdalnie sterowanym BMW oraz na motorze. Świetna jest piosenka tytułowa w wykonaniu Sheryl Crow. Bardzo udany również debiut Davida Arnolda jako twórcy muzyki do tej serii. Czarny charakter również ciekawy - fanatyczny Eliot Carver - oraz jego pomocnicy (Stamper przypomina Necrosa z "The living daylights" a dr Kaufman i jego monolog w hotelu to już mistrzostwo świata). Ogółem film nie ma zastojów w akcji i sam Bond jak na Brosnana jest w miarę ludzki (wątek sentymentalny, kiedy pije Smirnoffa w hotelu po spotkaniu z byłą ukochaną Paris Carver).

ocenił(a) film na 9

Tak
Podoba mi się scenka jak sciga ich smigłowiec
Oni na motorze wpadają do jakiegos domu a tam jakas para baraszkuje w koju
Kobieta sprawdza co się dzieje usmiecha i dalej robi swoje

użytkownik usunięty
giovanni50

wg mnie ogolnie jesli chodzi o bonda to najlepsze czesci byly wlasnie z brosnanem.najlepsza z nim to swiat to za malo.ale ta tez jest super

ocenił(a) film na 8

Też mi się tak wydaje ,że Pierce Brosnan sprawdził się najlepiej.

ocenił(a) film na 8

Najlepszy jest Goldeneye, ten jest dobry, bardzo dobry, jeden z lepszych. Stamper, i ten tekst "panie Stamper", pomocnik ten przypomina mi "Buźkę", chodzi o to, że nie do końca myśli co robi, wykonuje sztywno rozkazy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones