PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=543735}
5,6 2 410
ocen
5,6 10 1 2410
6,7 6
ocen krytyków
Kaboom
powrót do forum filmu Kaboom

Pokaz na WFF

ocenił(a) film na 7

Film poje..ny, reakcje publiczności bezcenne ;)

crazy_lizard

Hej, mógłbyś coś więcej napisać o filmie. Będzie też pokazywany na Amerykańskim Festiwalu Filmowym i zastanawiam się czy iść na niego. Dobry, zły, ciekawy, pokrecony, psychologiczny, głupi??? Jaki?

ocenił(a) film na 1
paulinka3600

absurdalny

ocenił(a) film na 7
paulinka3600

Całkowicie pozbawiony sensu. Ale jak przymkniesz na to okiem, to będziesz się nawet dobrze bawić :D

ocenił(a) film na 7
paulinka3600

Baaardzo śmieszny, w duchu GLBT, taka trochę parodia trilleru czy nawet horroru z dodatkiem science-fiction

ocenił(a) film na 1
crazy_lizard

ostatnie 20 minut - totalna mieszanka głupoty reżysera, śmiech z rozpaczy; wcześniej - nie do wytrzymania gejowska atmosfera. W sumie czego można się po takim reżyserze spodziewać. Stanowczo nie polecam.

2milva

no tak,ale gdzioe obaczyc mr.arakiego nowego?

ocenił(a) film na 8
MAKARON

Ja miałem szczęście obejrzeć na zachodzie, gdzie już był wyświetlany. W Polsce takie filmy są dystrybuowane z opóźnieniem. Ten konkretny zresztą może nie być wcale, nie zdziwiłbym się. Na Twoim miejscu podpowiedziałbym tej firmie, aby wprowadziła go na rynek: http://www.tongariro.pl/

ocenił(a) film na 7
crazy_lizard

zgadzam się w 100%. mistrzowska szydera z filmów dla nastolatków, teorii spiskowych, dennych filmów sci-fi itp itd. dzięki temu, że niewiele jest takich filmów, gorąco polecam.

crazy_lizard

zajebisty film, polecam gorąco! ironiczny, jajcarski, trochę straszny (piszczalam) ale zabawny.. nie jest to głęboki film ale rozrywka na sto procent. poza tym jest naprawdę warty obejrzenia od strony wizualnej- czyste, super ostre kolory, pastelowe barwy. jeśli jest możliwość to warto obejrzeć, bo jeśli ma się dystans i potrafi się wyczuć ironię to może być to bardzo przyjemny seans :)

ocenił(a) film na 9
julieuo

zabawa przednia, film tak głupi że aż świetny ;) poza skalą jak dla mnie

ocenił(a) film na 8
crazy_lizard

Na początku muszę pochwalić film za soundtrack i piękne kobiety, które równoważą gejowskie sceny, których jest dość dużo ;) Ogólnie film jest bardzo progresywny jeżeli chodzi o klimat i konwencje, a ostatnie pół godziny to już czysta zabawa reżysera/scenarzysty z widzem, gdzie współczynnik WTF na minutę idzie drastycznie w górę :) Polecam jako film-ciekawostkę.

ocenił(a) film na 8
wlochatyyy

wlochatyyy bardzo trafny wpis. Podpisuje się obiema rękoma. Obyczajowo bardzo swawolny, hetero też mają na co popatrzeć :)

ocenił(a) film na 7
crazy_lizard

Nie da sie ukryc ze film ciezki do opisania... i oceny. Ja widzielem go wlasnie na America Film Festivalu mnie sie podobal ale fakt jest na tyle "dziwny" ze trzeba uwazac.
Jak ktos ma ochote na dluzsza recenzje (bez spojelerow) to opisalem ja tutaj
http://tomiga.wordpress.com/2010/10/23/aff-piatek/

crazy_lizard

Zgadzam się autorem na górze, totalne odmóżdżenie :D, tutaj jest wszystko i każdy z każdym :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones