PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629035}
3,6 77 197
ocen
3,6 10 1 77197
1,3 17
ocen krytyków
Kac Wawa
powrót do forum filmu Kac Wawa

Co to jest?

ocenił(a) film na 1

Najgorszy Polski film jaki oglądałem po prostu dno i wodorosty (bagno) Głupie nic nie wymyślą tylko
podrabiają.

realowiec

Podrabianie jeżeli jest robione dobrze jest dopuszczalne. Gorzej , że humor tutaj jest tandetny i prostacki.

ocenił(a) film na 1
popup

zgadzam się

realowiec

:) Mam nadzieję, że polskie kino nie będzie kojarzone z tego rodzaju produkcją.

ocenił(a) film na 1
popup

też mam taką nadzieję

użytkownik usunięty
popup

BO HUMOR TANDETNY I PROSTY, TO JEST NAJLEPSZY HUMOR JAKI ISTNIEJE !!!

użytkownik usunięty

I nie muszę zbyt długo czekać na post pana nemo989, za chwilę będzie tu jego post, że nie wiem co oglądam i znowu wkleji naszą rozmowę. JAk to ktoś kiedyś powiedział " Debili nie sieją- Sami się rodzą "

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1

Tylko dla debili, twego pokroju którzy uważa że Godzila z lat 50 powstała przy pomocy efektów SCI, oraz że Tim Robbins i Toma Hanks to ta sam osoba.

ocenił(a) film na 3
tom126pe

Za to to nobla powinien dostać, albo nie wiem....to po prostu było niesamowite.Prawdziwa sztuka głupoty i arcygeniusz debilizmu.

ocenił(a) film na 1
Goro_Gondo

Nobla, Oscara, Złotego Globu, BAFTE, Węża, Złotą kaczkę, Złotego niedziwienia, Złotą malinę, Kryształową kulę i możliwie wszystkie istniejące trofea i nagrody, bo tak wielki jest poziom jego nieskończonego debilizmu że jedna nagroda to za mało.

ocenił(a) film na 3

Bo tylko taki rozumiesz, przyczłapie.

ocenił(a) film na 1
Goro_Gondo

http://www.filmweb.pl/film/W%C5%82adca+Pier%C5%9Bcieni%3A+Dru%C5%BCyna+Pier%C5%9 Bcienia-2001-1065/discussion/Jako%C5%9B+nigdy+nie+lubi%C5%82em+tej+trylogii.,232 0243?page=3#post_12056209

Tutaj zapraszam, bo w tym temacie niechcący (chyba) potwierdził że jego 30 lat to ściema totalna. Chodzi mi o jego rozmowy z LobeliaSakvil. Padniesz, bo to co on w jednym poście napisał jest kolejnym mistrzostwem świata.

ocenił(a) film na 3
tom126pe

Gość jest prze, bije swoje rekordy już. Dobra, lepiej gówna nie ruszać, bo śmierdzi, jak czytam jego posty to mam ochotę się pochlastać plastikowym nożykiem.

ocenił(a) film na 1
Goro_Gondo

Mnie natomiast czasami, bierze mnie ochota aby wypruć sobie serce drewnianą chochlą do zupy. Ale z drugiej strony to beka z jego debilizmu jest przednia.

No a teraz trza chyba odświeżyć sobie oryginalną Godzille, aby mieć bazę do pomniejszej oceny remaku lub rebootu (to mi najbardziej sprawia problem), ale ponoć film nie został spierniczony niczym ta hameryańska tandeta która udaje Godzille, wczoraj na skype z kolegą rozmawiałem który mieszka w Kanadzie i był na nim dwa dni temu, i najlepsze jest to że on nie cierpi akurat serii (co nie oznacza że robi taki chlew jak smalec, po prostu nie przepada za "Monster Movie") z Godzillą ale jednak zachwalał sobie ową odsłonę, i powiedział że bawił się przednio.

Mam nadzieję że i mi ona przypadnie do gustu bo po ostatniej odsłonie "Godzilla: Ostatnia Wojna" która no delikatnie mówiąc była dla mnie gniotem.

ocenił(a) film na 1
Goro_Gondo

bo to dzieciak mający co najwyżej 5 lat może mniej cóż spierać się nie będę ale moja kuzynka mająca 5 lat już nauczyła się mówić
kac wawa to shit
jak to usłyszałem to powiedziałem cioci że będę jej zastępczym wujkiem chszestnym który za granicą mieszka zgodziła się .
a tak na poważnie to on ma 2-3 latka a pisze za niego mama

ocenił(a) film na 3
LobeliaSakvil

A cholera go wie, ale zrobiłby przysługę światu i ludzkości jakby przestał korzystać z internetu.

użytkownik usunięty
LobeliaSakvil

Ależ wzruszająca historia, zostałeś zastępczym wujkiem chrzestnym oooooooh.

ocenił(a) film na 1
realowiec

zgadzam się w 100% ten film nie powinien ujrzeć światła dziennego

ocenił(a) film na 1
ocenił(a) film na 1
realowiec

W jednym z magazynów TV znalazłem o tym filmie taką opinię: "Dla zdecydowanych na wszystko wielbicieli filmowego hardcore'u." :D

ocenił(a) film na 1
janusz62

masakra :-)

ocenił(a) film na 1
realowiec

to jest jeden z najgorszych filmów w ogóle

ocenił(a) film na 1
charytra

zgadzam się

realowiec

Masz "bliźniaka" na forum ?

ocenił(a) film na 1
popup

czego?

ocenił(a) film na 1
popup

dzięki

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
DuchMichula

jesteś idiotą

ocenił(a) film na 1
realowiec

popieram niestety gość ma nie równo pod sufitem

ocenił(a) film na 1
DuchMichula

jawnie przyznajesz się do multikontów jawnie zostaniesz zgłoszony

LobeliaSakvil

Raczej należałoby zgłaszać konta wymieniane na jego liście

popup

nic na to nie poradzisz

Placek_Mch

szkoda, że na oszustwo nie można

ergagram

Piotrek nadal oszukuje

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones