PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629035}
3,6 77 309
ocen
3,6 10 1 77309
1,3 18
ocen krytyków
Kac Wawa
powrót do forum filmu Kac Wawa

.........przeciez ten film zasluzyl na maxymalnie 1. Szkoda ze nie mozna dac 0. Film zenada!

ocenił(a) film na 6
bartolomeo_filmweb

nie wiem czemu tak uważasz ? film może nie należy do najinteligentniejszych ale na tym filmie się nie nudziłem a i nawet trochę uśmiałem..czego chcesz więcej od komedii??

rafinho1986

Widzisz podobnie uważam, żeby raczej nie oceniać aż tak nisko i zawsze wyznaję zasadę, żeby jednak w najgorszym dnie zobaczyć jakis pozytyw. Rzadko daję 1/10. Przeważnie coś tam dostrzega w filmie, że jednak ma 2 albo 3. Ale jeżeli oglądam film, który mnie tak męczy, że po obejrzeniu 60% filmu nie widzę już żadnego ratunku to 1/10 jest jak najbardziej uzasadnione. Według mnie. Każdy ma jakiś swój system;-)
Od komedii nie oczekuję polotu, ale jak sama nazwa wskazuje oczekuję, że będzie coś śmiesznego, z czego będę mogła się pośmiać. W "Kac Wawie" - nie oszukujmy się - silili się na teksty, które będą śmieszne (nie wiem moze myśleli, że to zapadnie ludziom w pamięć i będzie kultowe), ale im nie wyszło. Wyszło żałośnie.

rafinho1986

a to była komedia?

ocenił(a) film na 1
bartolomeo_filmweb

Zgadzam się w 100% z tym, że to nawet na 1 nie zasługuje. Film żenujący, a gra Gąsiorowskiej woła o pomstę do nieba... Z resztą wszystkich tych "aktorów" z nią na czele... Stracone 2 godziny życia. Ale przynajmniej wiadomo co powiedzieć, gdy ktoś zapyta o najgorszy film, jaki widziałam...

bartolomeo_filmweb

Potwierdzam. Niezależnie odemnie potwierdza to też przyznanie Węża

bartolomeo_filmweb

bardziej należało się zero

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones