PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629035}
3,6 77 309
ocen
3,6 10 1 77309
1,3 18
ocen krytyków
Kac Wawa
powrót do forum filmu Kac Wawa

Gniot jakich mało

ocenił(a) film na 1

1/10 Dałabym 0 , ale najniższa ocena to 1. Porażka,a nie film. Żałosna obsada. Gniot nad gniotami.

użytkownik usunięty
asia_92_12

A ja bym dał 11/10 gdyby była taka możliwość :P

ocenił(a) film na 1

Nie no to chyba jakiś żart jak można temu filmowi dać więcej niż 3 bo 3 to i tak już za dużo jak na taki film. Ja się poddałam po 20 minutach ale mąż obejrzał do końca i stwierdził że i tak stracił czas,więc bardzo mnie dziwi ta 11.

użytkownik usunięty
MagdalenaG_88

To nie jest żaden żart tylko najprawdziwsza prawda. Aha i cieszy mnie, że masz męża xD

ocenił(a) film na 1

No cóż mam męża i czasami oglądamy razem filmy,a to chyba normalne że dwoje ludzi ogląda razem filmy nie widzę w tym nic nadzwyczajnego. Mam tylko jeszcze jedno pytanie czym cię tak zachwycił Kac Wawa od oryginału skoro oceniłeś Kac Vegas niżej ??

użytkownik usunięty
MagdalenaG_88

Och ogólnie wszystkim mnie zachwycił, od gry aktorskiej poprzez fabułę a skończywszy na muzyce i montażu <trolllface>
A tutaj niemal każdy mnie za to atakuje co jest nienormalne. Kac Wawa bardzo mi się podobała i mam odwagę to pisać nie bojąc się hejterów i innych pseudo znawców kina xD

założe sie, że walisz konia jak oglądasz to "coś"

użytkownik usunięty
returntocastlewolfenstei

Nie, nie onanizuje się zawistny użytkowniku tylko przeżywam razem z bohaterami ich wspaniałe przygody xD

ocenił(a) film na 1

Że przeżywasz to wiemy ale nie gadaj że jak oglądasz to konia nie chłostasz!!!

użytkownik usunięty
wojteksiwy757

Stoi Ci jak to piszesz no nie? Wojtek ty tępa pałko zniknij stąd xD

ocenił(a) film na 1

opada, dzięki Bogu

hahahahahahahahahah Ty trollu jesteś wszędzie xd

ocenił(a) film na 1

Pała to ciebie robiła, kto cie trollu rzeźbił?

użytkownik usunięty
MagdalenaG_88

10/10 to faktycznie przesada, ale dla mnie spoko komedyjka troche się pośmiałem szczególnie z tekstów miśka i jak karolak włocha udawał u mnie ma 8/10 nie rozumiem jak można było nie dotrwać do końca filmu i się na nim nie śmiać ci co dali jedynki to chyba na złość specjalnie albo nie lubią polskich filmów

ocenił(a) film na 1

troll

Cililing

Widzisz trolle na jawie? Masz jeszcze szansę - idź się leczyć. Hej.

Cililing

Dlaczego tak sądzisz? Uzasadnij swoją wypowiedź. A może ty chcesz tylko go obrazić. Dlaczego to robisz? Dlaczego używasz wulgarnych słów albo bezpodstawnie oskarżasz ludzi o niestworzone rzeczy. Ktoś nawet policzył że już jakieś 1000 "troli" znalazłeś tutaj. A może to ty jesteś właśnie trolem. Przeszkadzasz w dyskusji. Obrażasz. Wyluzuj. Nikt ci tutaj nie zagraża. Nawet jeżeli jesteś chory jak sugerują inni to nie usprawiedliwia cię to ani trochę? Potrafisz powiedzieć dlaczego obrażasz innych użytkowników forum?

ocenił(a) film na 6
asia_92_12

Jeśli ktoś porównuje ten film do "Kac Vegas" faktycznie się na nim zawiedzie, ale to mnie akurat nie dziwi. Natomiast jeśli zapomnimy o "pierwowzorze" i spojrzymy na "Kac Wawę" niezależnie, można się przy niej całkiem nieźle ubawić. Owszem, nie jest to jakaś wybitna produkcja, ale daje radę, zwłaszcza Koterski i Zbrojewicz.

ocenił(a) film na 2
asia_92_12

Jestem Świeżo po seansie. Miałem nadzieję, że film nie będzie taką kaszaną, jak wszyscy mówili - przekonałem się jednak, że mają rację. Aktorzy mówili tak, że przez pół filmu nie dało się nic zrozumieć, nasrane kilkanaście wątków, z czego żaden nie był sensownie rozwinięty i szereg kretyńskich do bólu scen - można tu wymienić m. in tą gdzie Andrzej nie zauważył czarnych butów Marty na białym dywanie, cała scena w burdelu pod koniec, oraz ta przed ślubem, oczywiście debilnych scen jest znacznie więcej (w zasadzie to przez 95% filmu). 2/10 daję tylko ze względu na kilka scen, które mnie osobiście rozbawiły tj.: scena z policjantami w agencji, ta, kiedy Kobyła z paczką karmy w ręce rozmawia z Kabanem oraz jak nakrywa Tomka aka 'Grzmih*ua' (cóż za pseudonim...) "obracającego" Beatę. Reszta to po prostu kac kupa.

użytkownik usunięty
slomar0503

Nie zgadzam się z Twoją opinią. Osobiście uważam, że Kac Wawa to bardzo fajny film. który niesie ze sobą piękne przesłanie a mianowicie, że w burdelu ani miłości ani dobrego seksu nie znajdziemy (jak to powiedział Pan Piotr Czaja).

ocenił(a) film na 1

Nie ośmieszaj się :) Jak znalazłeś w tym filmie jakieś piękne przesłanie to Ci gratuluję. Rozbawiło mnie to, że przeczytałam bardzo dużo negatywnych komentarzy odnośnie tego filmu, a tu jakiś WawaKac znalazł przesłanie filmu. Śmieję się i przestać nie mogę ;)) Poza tym polscy 'pożal się boże' aktorzy do pięt nie dorastają takim aktorom jak: Tom Cruise, Michael J Fox, Kevin Bacon, Sean Penn, Morgan Freeman, Christian Bale, Leo di Caprio, Danzel Waschingronm. Polscy "aktorzy" jedyne co potrafią to chodzić co tydzień do DZIEŃ DOBRY TVN i chwalić się w co to oni za filmach nie grali.

ocenił(a) film na 1
asia_92_12

Zuch dziewczyna!!! Popieram Cię w 1000%!!! Mogę Cię nawet adoptować ;)

ocenił(a) film na 1
wojteksiwy757

Bardzo bardzo chętnie ;)) Ale chyba powinieneś zaadoptować użytkownika WawaKac - może ty byś Go wychował ;DD Bo znalezienie głębokiego i poruszającego ludzkie uczucia przesłania w takim "FILMIE" i co gorsza chwalenie się tym na łamach forum nie jest normalne. :) Cieszę się, że w swojej opinii dotyczącej tego gniociucha nie jestem sama ;) Pozdrawiam :> ^^

asia_92_12

Też żałuję, że nie można dać 0 (wyjątkowo dla tego gniota powinni wprowadzić zerową ocenę), bo 1 to już zdecydowanie za dużo. Sam fakt, że producent rozpaczliwie próbuje kogokolwiek przekonać do swojego filmu za pomocą pozywania krytyków filmowych do sądu, świadczy o jakości. I tak powinien się cieszyć, że jakiś margines naiwnych ludzi lub prostaków, których bawią prostackie sceny, poszli na ten film. Obejrzałem ten film w necie i dziękowałem Bogu, że nie poszedłem do kina i nie straciłem ani złotówki na ten gniot. Lubię dobre komedie na poziomie, ale minęła chyba epoka takich klasyków jak Bareja i aktorów, którzy potrafili grać :(

ocenił(a) film na 1
singiel72

Ja też się cieszę, że tego gniociucha nie oglądałam w kinie i że nie wydałam na niego ani grosika :D Wg mnie jedyni polscy aktorzy, którzy jeszcze coś potrafią pokazać swą grą aktorską to rodzina Stuhr (Maciek i Jerzy). Kiedyś jeszcze moją sympatię zyskał Piotr Adamczyk (szczególnie po filmie o papieżu Janie Pawle II). Ale straciłam resztki szacunku do niego po takich sensacjach jak "och karol 2" czy "przepis na życie" i jeszcze inne ŚMIESZNE KOMEDIE. :) Pozdrawiam :DD

ocenił(a) film na 1
asia_92_12

A jak chcecie obejrzeć sobie jakąś naprawdę bardzo fajną komedię z wyśmienitą obsadą i zabawnym scenariuszem to sobie obejrzyjcie filmy z -- Michaelem J Foxem.-- Mówię to o filmach: "SKNERUS" i "POWRÓT DO PRZYSZŁOŚCI". Są to genialnie zagrane filmy, po części zapomnianie :))

użytkownik usunięty
asia_92_12

A ja tam się ciesze, że byłem w kinie i to nawet dwa razy choć drugi raz zupełnie przypadkowo. Może 10/10 to przesada aż taki rewelacyjny nie był też uważam , że wychwalanie go pod niebiosa to przesada, ale było trochę śmiesznych scen a wszczególności wejścia Miśka Koterskiego po których mało nie spadłem z fotela. Teraz mam go na dysku i codziennie wieczorkiem sobie oglądam i nie rozumiem tego, że można sie zupełnie na nim nie śmiać rozumiem, że komuś mógł się mniej spodobać lecz dawanie jedynek i pisanie jaki to gniot uważam za totalny brak poczucia humoru !!!

ocenił(a) film na 1

troll

Cililing

Widzisz trolle na jawie? Masz jeszcze szansę - idź się leczyć. Hej.

Cililing

Dlaczego tak sądzisz? Uzasadnij swoją wypowiedź. A może ty chcesz tylko go obrazić. Dlaczego to robisz? Dlaczego używasz wulgarnych słów albo bezpodstawnie oskarżasz ludzi o niestworzone rzeczy. Ktoś nawet policzył że już jakieś 1000 "troli" znalazłeś tutaj. A może to ty jesteś właśnie trolem. Przeszkadzasz w dyskusji. Obrażasz. Wyluzuj. Nikt ci tutaj nie zagraża. Nawet jeżeli jesteś chory jak sugerują inni to nie usprawiedliwia cię to ani trochę? Potrafisz powiedzieć dlaczego obrażasz innych użytkowników forum?

Byłeś na tym filmie w kinie i w kinie też wycieli ci scenę o którą chodziło w poniższej wymianie zdań?

nemo989: Kultowy już tekst "Dupę mi zalało" [...]
smalczyk130: To dziwne,że nie rozumiesz głębi wyimagiwanego tekstu, który sobie w głowie stworzyłeś .
smalczyk130: film znam na pamięć, to ty sobie wymyśliłeś jakąś wyimaginowaną scene wziętą z sufitu.
smalczyk130: wmawiasz ludziom jakąś wymyśloną scenę, której w filmie nie było . Jak cię to bawi ośmieszaj się dalej, może jak jeszcze jakieś sceny wymyślisz to niedługo zlepisz z nich jakiś film . Nie chce mi się już komentować tych bzdur, które wypisujesz .
nemo989: Czy zgadzasz się na to, że po podaniu namiaru w filmie Kac Wawa na scenę z tekstem "Dupę mi zalało" złożysz publicznie oświadczenie o swojej głupocie?
smalczyk130: Cały czas czekam aż podasz czas tej wymyślonej sceny to chyba jasne jest, że zgadzam się na twoją propozycje . Myśl logicznie.
smalczyk130: wskaż zrobisz z siebie jeszcze większego idiote.
smalczyk130: Ciekaw tylko jestem jak możesz wskazać coś czego nie ma .
smalczyk130: Nie boję się narobić sobie wstydu , czymś co nie istnieje.

smalczyk130: Jeżeli podasz czas w któym padł ten wymyślony przez ciebie tekst to napiszę wielkimi literami, że jestem największym idiotą na świecie .

nemo989: Michał Milowicz tuż przed 1 godz. i 16 minutą filmu wypowiedział ten tekst

smalczyk130: Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
smalczyk130: Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
smalczyk130: Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
smalczyk130: Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
smalczyk130: Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

nemo989: Musisz się wywiązać z publicznie złożonej obietnicy, aby nie ucierpiała twoja nienaganna reputacja
smalczyk130: W dupie mam swoją reputacje i opinie ludzi na mój temat
nemo989: Jaka reputacja, takie i jej umiejscowienie

Czekamy na spełnienie obietnicy

singiel72

Ja do tej pory przepraszam mój komputer, że tego gniota na niego ściągnęłam. Kac Wawa to symbol wszystkich WIELKICH polskich produkcji, z tą samą obsadą co polskie seriale i inne filmy typu Lejdis czy Miłość na wybiegu. Oczywiście dałam 1/10. Można skopiować, czy zainspirować się oryginałem, ale w taki sposób? O nie, co to to nie. I jeszcze ten napis KOMEDIA. Bardziej bawiłam się czytając "Potop".

sylwia_92_3

Dlaczego Polacy nie mogą zrobić takiego filmu jak "Incepcja" czy chociaż jak "Ludzie honoru"?

ocenił(a) film na 1
sylwia_92_3

Bo polskim reżyserom chodzi tylko o kasę.

ocenił(a) film na 1
lukkro

Niestety to prawda. Liczy się tylko kasa. Tak samo jak dla polskich "wybitnych aktoreczków".

sylwia_92_3

Można było coś lepszego zrobić, bo sponsor sypał kasą

asia_92_12

Nie wiem czy są jeszcze inne równie złe filmy, bo nie wszystkie widziałem

nemo989

"Wyjazd integracyjny" jest dość marny, ale pomimo to lepszy od "Kac wawy"

bighamer

kw gorsza

asia_92_12

nie tak mało , trochę jeszcze bt się tego znalazło

asia_92_12

Gniot został potwierdzony przez Węża

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones