PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629035}
3,6 77 309
ocen
3,6 10 1 77309
1,3 18
ocen krytyków
Kac Wawa
powrót do forum filmu Kac Wawa

Mniej niz ZERO!

ocenił(a) film na 1

Przed obejzeniem filmu myslalem ze wszyscy na wyrost go pograzaja.... nie stety badz stety sie mylilem. Mozna go opisac jednym slowem....DNO. Nigdy nie widzialem w jednym filmie zeby cala czolowka aktorska grala tak sztucznie ,tak dennie;/ Juz w trudnych sprawach graja duzo plynniej z wieksza lekkoscia;p Kompromitacja! Wiem ze dla duzo budzetowych roli i ciaglosci grania w filmach zeby nie zginac gdzuies w serialach przyjmuje sie role ale bezprzesady to co tu zobaczylem to koszmar jakis. Rozumiem ze nie byla ty jakiegos konkretnega watku tylka wszystka polegala na przedstawieniu dobrej imprezy...taka prosta akcja a sprawila tyle problemow naszej mozna powiedziec CZOLOWCE aktorskiej ze wysylamy na ponowne odbycie studiow w kierunku aktorskim:P Jedna rada! NIGDY ,PRZE NIGDY nie podejmujcie sie rol w ktorych musicie grac kompletnjie zalanych...

użytkownik usunięty
czarek541

Moim zdaniem się mylisz Cezary :D Film był świetny, śmieszył i bawił oraz trzymał w napięciu. Aktorzy zagrali bardzo karykaturalnie ale świetnie i co więcej naturalnie (zalana Sonia Bohosiewicz to poezja). Jestem pełen podziwu dla wszystkich tych, którzy maczali swoje paluszki aby ten film powstał. Dzięki niemu staję się lepszym człowiekiem oraz mam z dnia na dzień coraz lepszy humor.

ocenił(a) film na 1

Kolega jest slepy albo bez gustu...to wszystka byla tak sztuczne ze w glowie sie nie miesci!! masakra jakas a ty mowisz ze to byla wybitne kina. Wybitnie to gral marlon brando w Ojcie Chrzestnym:P duzo plynniej i z wieksza charyzma gra Arnodl Schwarceneger od Szyca

użytkownik usunięty
czarek541

Nie jestem ślepy, mało tego - widzę więcej niż wy wszyscy razem wzięci. Przynajmniej potrafię docenić znakomitą komedię i dobrze się przy niej bawić. Nie ma to jak obejrzeć Kac Wawę przed dobrym melanżem.
Może niedługo zorganizuję wycieczkę : Śladami Kac Wawy.

ocenił(a) film na 1

Znakomitą:P dobre sobie...to jest jakas utopia! Jesli to jest taki mega hit to czemu na filweb ma najnizsza ocene jaka kiedy kolwiek widzialem zeby film mial:P Nie wydaje mi sie zeby producenci zbili na nim kokosow:P Ten film mi przypomina Wielki nadmuchany balon puszczony na wietrze ,przed wprowadzeniem do kina byl naglasniany jakigo on sukcesu nie odniesie doslownie jak ten balon bardzo duzy jędrny a po wpuszczeniu go do kin Klapa niesamowita! balon stracil Szszybciej powietrze i sie pomarszczyl niz zdarzyla ci powieka drgnac:P wyladowal gdzies na ptasich odchodach. Czlowieku tu nie ma nic co by wogole nawiazywala do imprezy...po za wyjsciem na dyskoteke gdzie troche byla swiatelek i tyle potem same perypetie z prostytutkami itp. bardzo zenujace zreszto;/ przed dobra impreza chcemy widziec jakis wzorzec a nie jaki kiczz to jest strasznie KICZOWATY i denny film

czarek541

Nie odpowiadajcie temu człowiekowi. Nick "WawaKac" i ocena 10 czyli arcydzieło. Pozdrawiam PR odpowiedzialny za promowanie tego gniota. Postronna opinia człowieka, któremu płacą za każdą próbę ratowania tej żałosnej podróby i karykatury filmu.Wstyd. Wytrzymałem 17 minut w kinie. Musiałem wyjść :/

ocenił(a) film na 1
olisde

Rowniez sie domyslalem ze to jakis podstawiony typek zeby pozytywnie komentowac wszystkie obelgi na temat KacWawy.

użytkownik usunięty
czarek541

Oj ludzie ludzie. Po tych wszystkich komentarzach na mój temat tylko pogłębiam się w przekonaniu, że cierpicie na wrzody mózgu i upośledzenie społeczne wynikające chyba z pewnych urazów z dzieciństwa :D
Jesteście wszyscy siebie warci. Wielcy krytycy i tzw. znaffffcy dobrego kina mogą mnie połechtać w dzyndzelek.

ocenił(a) film na 1

Chłopcze prosze bez epitetow ,widac jaki ty masz gust filmowy jak u ciebie w czolowce najlepszych filmow jest GULCZAS A JAK MYSLISZ;p hahah nie wiem co gorsze ten film czy kac wawa:P Jestes kompletnym idio...zero ilorazu inteligencji jesli podobaja ci sie filmy bez jakiego kolwiek rytmu akcji i co najwazniejsze sensu filmowego.

użytkownik usunięty
czarek541

haha, śmieszne rzeczy opowiadasz. Ogólnie na tym forum to beczka śmiechu jest. Im więcej takich jak ty tym lepszy ubaw.
Kac Wawa to film genialny.

ocenił(a) film na 1

Bo twe IQ jest równe poziomowi krzesła. A wiadomo że dla imbecylów-trollów twego pokroju, gówno w papierku będzie cukierkiem.

Czyżby zawstydził się tego co napisał i sam sobie usunął konto?

Osoby z marnym gustem powinny usuwać swoje konta

Placek_Mch

lepiej jakby poprawiły swój gust

czarek541

Powinni dać piosenkę o tym tytule do tego filmu

ocenił(a) film na 1
czarek541

Dno to mało powiedziane. Jeden z najgorszych polskich filmów, nie wiem ile trzeba wypić żeby się zaśmiać choć raz oglądając tą żenadę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones