PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629035}
3,6 77 058
ocen
3,6 10 1 77058
1,3 17
ocen krytyków
Kac Wawa
powrót do forum filmu Kac Wawa

Najgorszy film

ocenił(a) film na 1

http://film.onet.pl/wiadomosci/kac-wawa-najgorszym-filmem-swiata-w-
3d,1,5249722,wiadomosc.html

Za chwilę pewnie się okaże, że ci ze Stereoscopy News się nie znają, taki Raczek w ogóle
się wypowiadać nie powinien, a każdy kto daje temu "filmowi" mniej niż siedem oczek jest
sztywniakiem, który nie ma za grosz poczucia humoru. Tak, wiem, już to przerabialiśmy.

Największa żenada polskiego kina znów została doceniona. :) Czy to ostatnia nagroda dla
tego wybitnego dzieła?

P.S. Nawet Szyc i Karolak, który ostatnimi czasy zaliczają wszystkie najdurniejsze polskie
komedie, wstydzą się udziału w tym "filmie". To chyba o czymś świadczy. Niestety, jeden i
drugi ma teraz przed sobą trudne zadanie - odzyskać szacunek polskiego widza. Na
początek proponowałabym konsekwentne odmawianie udziału w tego typu filmach i próbę
zaczepienia się w lepszych produkcjach, których w Polsce jest wcale nie mało. Szyc miał
całkiem niezłe początki aktorskie - ciekawe czy uda mu się do tego wrócić.

ocenił(a) film na 1
Monaco_filmweb

http://film.onet.pl/wiadomosci/kac-wawa-najgorszym-filmem-swiata-w-3d,1,5249722, wiadomosc.html

użytkownik usunięty
Monaco_filmweb

Ach jakże "wspaniały" i pobudzający do myślenia news ! Mogą sobie pisać co chcą, mnie to nie obchodzi. Jeśli ktoś jest na poziomie i umie się dobrze bawić to oceni ten film wysoko, gdyż - nie oszukujmy się, ten film na to zasługuje. A to, że większość ludzi ma jakieś chore i pokręcone poczucie tego co jest DOBRE to już nie moja broszka.

ocenił(a) film na 1

Odpowiedziałaś dokładnie tak, jak się tego spodziewałam. W każdym temacie w jakikolwiek sposób krytykujący - ta sama odpowiedź. Zabawne jest jednak przekonanie, że wszyscy wkoło są idiotami i się nie znają, tylko ja mam rację. Cała grupka osób wychwalających ten marny film ma zresztą podobne zdanie, to jest dosyć pocieszne. :)

propagowanie marnego gustu

WK1911

i obrażanie sprzedawaniem marnego gustu

Paciorek_Lukasza

ludzie nie złapali się na marny gust

general_nemo_xxxx

to jest przecie paździerz nad paździerzami

antypit

raczej paździerz pod paździerzami

Orlagura

nie ma wątpliwości

general_nemo_xxxx

to nie jest dla wszystkich regułą

Monaco_filmweb

może powód wyróżnienia się nie jest istotny

Monaco_filmweb

Smoleńsk podobno z nim konkuruje

Monaco_filmweb

pozostało to prawdą przez następne 20 lat

protip07

i jeszcze dłużej

Orlagura

i nadal toprawda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones