PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629035}
3,6 77 351
ocen
3,6 10 1 77351
1,3 18
ocen krytyków
Kac Wawa
powrót do forum filmu Kac Wawa

O nie, o boże.....

ocenił(a) film na 1

To właśnie leci na polsacie. Ide popełnić sobie samobójstwo.

lasyk

zobacze jak dlugo wytrzymam.

wieraz

ja 5minut i przełączyłem na tvn 7 chłopcy z ferajny.

użytkownik usunięty
piter25

ja jeszcze oglądam, ale to żenada... jak na komedie 0 smiesznych momentow :/

ocenił(a) film na 1
wieraz

do pierwszej przerwy

Chris_95

do pierwszej przerwy jeszcze nic mnie nie rozśmieszyło.
Zobaczymy co będzie dalej. Póki co miałam ochotę przełączyć na tańcach Szyca z tą niby "luksusową prostytutką".

EM_DE_KE_AS

ja wlasnie wtedy przelaczylam.

wieraz

chyba jestem kamikadze że w ogóel dałam mu szanse po reklamach

ocenił(a) film na 1
wieraz

wytrzymałem godzinę

pawel8905

Woo dłużej ode mnie. Szacun;-)

lasyk

Żenująca była ta jazda limuzyną

jagodka6767

i żenująca bójka Bohosiewicz z Gąsiorowską! WTF?!

aneciulka

Cały ten film jest żenujący . Myślałam , że dłużej wytrzymam ale niestety nie dam rady tego oglądać .

jagodka6767

Zero składu, zero ładu..

aneciulka

Czy tylko ja nie rozumiem co oni mówią? A z tego co wiem uszy mam zdrowe...

losmakarone

Nie nie tylko Ty, kilka dialogów - szczególnie tego mamroczącego Grzmichuja nie rozumiałam. Twój słuch jest w porządku, to oni tak bełkoczą.

jagodka6767

Żenujące są też te cięcia co chwile. Przyśpieszające klatki nagle. Sceny bez ładu i skłądu. Cały film właściwie póki co jeszcze nie ma żadnej akcji. Żadnej konkretnej fabuły. Właściwie coś pokazują a nie wiadomo o co chodzi. Żenująca też scena z tym Jerzym na łóżku z poduszką.
Beznadziejny film. A właściwie jeden wielki klip techno-dance. Kolorowo, głośno.
Aktorzy silą się na teksty, które mają być niby śmieszne: przykładowo cytat: - "Kim Ty jesteś", -"Twoją bakterią e.coli". - to miałam się tu śmiać? Ahaaaaa....

Film trwa już prawie godzinę a jeszcze nic mnie nie rozśmieszyło, za to wkurzyło. Ostatnim razem miałam tak przy "Zamianie" i "Ciachu". Ale to jest chyba gorsze od tamtych dwóch. "Ciacho" z biedą zmęczyłam, choć już myślałam, że nie dam rady. Z "Kac Wawy" się wypisuję na właściwie nie wiem na jakim momencie. Poszukiwaniach Pani Bohosiewicz przez pana Szyca. Dziękuję więcej nie dam rady. I to będzie dobra decyzja. Wykorzystać jeszcze cenne minuty, które pozostały na coś lepszego.

Więc jak ktoś się zastanawia czy to obejrzeć powiem: lepiej iść samemu na browara niż ten film obejrzeć.
Szkoda mi tych ludzi, którzy niezadowoleni siedzieli na tym filmie w kinie. Choć wątpię czy siedzieli, bo ja bym wyszła z kina. Dzięki. że nie musiałam płacić za ten shiet...

użytkownik usunięty
EM_DE_KE_AS

Zastanawiam się, dla kogo to było robione, bo chyba tylko dla naje banych kiboli.

hahaa...
Jezuuusie... gdzieś tu kiedyś widziałam pozytywne opinie w stylu "Nie znacie się". Nie no chyba to były prowokacje. Nikt przy zdrowych zmysłach chyba nie uznałby tego filmu za najwyżej niezły... Nie wiem ile trzeba wypić, żeby móc to zdzierżyć do końca.

EM_DE_KE_AS

scenarzysta często się w tym stylu wypowiadał

ocenił(a) film na 1
lasyk

właśnie tv włączyłam i też chwilę oglądałam z czystej ludzkiej ciekawości, czy faktycznie jest tak zły, jak sugeruje ocena na filmwebie... i faktycznie jest ;D po 2 min przełączyłam kanał..

mosia89

Mądra decyzja. Naprawdę nie warto.

EM_DE_KE_AS

jak trzeba być zdesperowanym żeby zagrać w takim filmie...

losmakarone

O widzisz właśnie. Miałam obniżyć Szycowi ocenę z 5 na 3. Za "Kac Wawę".

lasyk

polsat później powtarzał ten film

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones