PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629035}
3,6 77 176
ocen
3,6 10 1 77176
1,3 17
ocen krytyków
Kac Wawa
powrót do forum filmu Kac Wawa

Psychoza

ocenił(a) film na 5

Patrzę na ocenę tego filmu i oczom nie wierzę. Film nie jest najwyższych lotów, ale bez jaj 1,9? Tu już działają raczej inne mechanizmy. Polskie słabe filmy są niemiłosiernie gnojone. Ta sama kupa lub nawet bardziej śmierdząca, ale z etykietą USA ma dużo bardziej stonowane oceny. Przykład American Pie, moim zdaniem dużo gorszy film od Kac Wawy. Komedia to taki gatunek, gdzie w zasadzie wyłącznym wykładnikiem jest to czy oglądanie powoduje śmiech. Są różne rodzaje komedii. Komedie intelektualne (Wood Allen), burleski (Chaplin), abstrakcyjne (Monty) i wiele innych wśród nich i głupawe do których Kac Wawa się zalicza. Jednak wszystkie one jeśli nie są śmieszne to nie ma znaczenia do jakiego typu się zaliczają. Na tej się pośmiałem, może nie przez cały czas ale jednak. American Pie nie potrafiłem nawet obejrzeć do końca nie mówiąc już nawet o uśmiechu o intensywności Mony Lisy.

ocenił(a) film na 1
Mac_28

"Film nie jest najwyższych lotów" Ale jednak dałeś mu ocenę 10.

ocenił(a) film na 5
kamil2306

No to chyba jasne. Rekompensata. Ponieważ uważam ocenę za niesłusznie niską, dałem niesłusznie wysoką.

Mac_28

"Są różne rodzaje komedii. Komedie intelektualne [...]" Ty jednak reprezentujesz poczucie humoru takie, że bawiło by cię gdyby ktoś komuś nasikał na twarz.

ocenił(a) film na 5
nemo989

Naprawdę? Ot i uczonego po szkołach warto posłuchać. Ogarnij się.

Mac_28

Nie przejmuj się. Kloaczne poczucie humoru nie jest karane.

ocenił(a) film na 5
nemo989

Ale Ty uważaj bo odmóżdżenie jest. Zamykają w zakładach zamkniętych. Nie afiszuj się zatem pustogłowiem.

Mac_28

Dlaczego uważasz, że brak kloacznego poczucia humoru jest pustogłowiem ?
Dlaczego uważasz ,że mam na coś uważać, skoro grupą docelową "Kac Wawy" są osoby bez szacunku dla własnej inteligencji?

ocenił(a) film na 5
nemo989

Co to jest kloaczne poczucie humoru? W życiu nie spotkałem takiego stwierdzenia. Jednak Tobie jak widzę nie jest obce. Skąd ta teza o grupie docelowej? Po Twoich postach można śmiało założyć, że jesteś w pogardzie dla tolerancji skoro nawet w tak błahym temacie jak odbiór filmu jesteś w pogardzie dla mających inne zdanie. Ortodoksja cechuje zazwyczaj osoby ponadprzeciętnie nieinteligentne lub zaślepione. Tak czy inaczej są to jednostki społecznie nieprzydatne, a nawet społecznie szkodliwe. Po drugie widać, że mój post był dla Ciebie za trudny w odbiorze choć nie był pisany po aramejsku. Skoro wysnuwasz idiotyczne wnioski, to oznacza, że narząd odpowiedzialny za procesy myślowe jest u Ciebie w atrofii. Niczego nie zmienia jeśli robisz to z innych irracjonalnych powodów (troll). Tak czy inaczej dalsze odpowiadanie na Twoje posty nie ma najmniejszego sensu.

Mac_28

Jeżeli nic ci nie mówi określenie kloaczny, to można je zastąpić słowem żenujący. Twój post nie jest dla nikogo za trudny. Każdy widzi, że jesteś orędownikiem żenującego poczucia humoru i jeszcze dziwisz się, ze jesteś w mniejszości. Skoro tego nie dostrzegłeś, to widocznie procesy myślowe są u ciebie takie, jakie mnie przypisujesz. Ja ci nie każę zmieniać zdania, bo masz prawo być w błędzie, tak jak ja mam prawo zwrócić uwagę na niewłaściwość twojej wypowiedzi. Tak czy inaczej dalsze zachęcanie do bycia żenującym możesz sobie darować, bo nie ma to najmniejszego sensu..

ocenił(a) film na 10
nemo989

dobrze, że zablokowano ci to kontu trollu, o hejtowałeś ten film z wieeelu swoich multikont, których wiele można tu znaleźć. Żenujący spektakl bezczelności i hipokryzji. Jedyne co potrafisz to bluzgać na ten film obelgami bez żadnych argumentów

Kaban_w_Hondurasie

znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - orlagura/antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Na układy... (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

ocenił(a) film na 1
Mac_28

Wkur.wiają mnie ludzie którzy zawyżają ocenę tylko dlatego że wg nich ta która jest jest za niska..... Oceny mają wyrażać nasze opinie o filmie, przecież chyba nie uważasz tego filmu za arcydzieło kinematografii??? I tak Twoja 10-ka nie podniosła oceny ogólnej. Szkoda że tak wielu tego nie rozumie.....Tak więc tylko jedno - współczuję Ci...

ocenił(a) film na 8
ppolska

Nie, dziewczyna ma normalne, "nienawiedzone" jak twoje podejście do życia. nikt nie uważa Kac Wawy za arcydzieło, ale na pewno nie jest to najgorszy film w historii! Jeżeli ileś tysięcy osób stawia 1 bez oglądania, to dla czystej sprawiedliwości my dajemy 8 czy 10, choć zasługuje na 5-6. Dlaczego nie przeszkadzają ci tysiące oszustów, tylko akurat ci, którzy ten film lubią i go oglądali????

ocenił(a) film na 8
kamil2306

ale przynajmniej go widział

Michul36

Zgadza się

Bslagura

I znowu muszę podbić temat bo niejaki orlagura ciągle podbija negatywne

Bslagura

I znowu...

Bslagura

I znowu muszę podbić temat bo niejaki orlagura / protip ciągle podbija negatywne

ocenił(a) film na 8
kamil2306

ale nie jest tak niskich, żeby dać mu 1!!!!

ocenił(a) film na 8
Mac_28

Nie przejmuj się tym nemo - to troll, siedzi tu i hejtuje ten film od ponad 2 lat! a Kac Wawa jest lekka i na jaju, pozdrawiam

ocenił(a) film na 5
Jacek_Mch

Dzięki. Rozpoznałem ćwoka i nie koresponduję więcej :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones