PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629035}
3,6 77 058
ocen
3,6 10 1 77058
1,3 17
ocen krytyków
Kac Wawa
powrót do forum filmu Kac Wawa

że gdyby film miał inny tytuł średnia filmu spokojnie oscylowałaby w granicach 5... film ten na pewno nie jest gorszy od innych polskich "komedii" ostatnich lat.

pawlodar_10

Co prawda nie widziałem, ale słyszałem, że jednak jest sporo gorszy... Zgadzam się jednak, że nadanie mu takiej nazwy było fatalnym posunięciem, bo prowokuje ludzi do dawania jedynek (co ludzie chętnie robią, mimo że nie widzieli), bo nawet jeśli film nie jest o tym samym, to od razu się kojarzy, że twórcy ukradli pomysł z "Kac Vegas" i że to plagiat, kopia i wszystko co najgorsze :P

ocenił(a) film na 5
Binio

dokładnie tak chyba jest Panowie, tytuł...

ocenił(a) film na 8
robiko2008

no niestety

ocenił(a) film na 8
Michul36

ale to fakt

Michul36

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - orlagura/antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Na układy... (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Minęło 11 lat od premiery, a ten baran cały czas tu siedzi - wejdźcie na forum w najnowsze i sprawdźcie - podbił jednego dnia chyba z 50 negatywnych komentów

teraz zaraz zobaczycie, ze zaraz po moim wpisie też się pojawi w którymś z tych nicków które wymieniłem i będzie negatywne posty komentował, wciskał spacje, i odwalał te śmieszne cyrki, które uskutecznis tu od 11 lat

buhahahha

Bslagura

================================================================================ ==============







znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - Bslagura/jahiiito/ergatone/hyerzac podbił posty pozytywne tutaj i na forum Na układy... (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)



Minęło 11 lat od premiery, a ten Piotrek cały czas tu siedzi i zawyża sobie oceny - wejdźcie na forum i sprawdźcie - ocenił samego siebie jednego dnia chyba na 1000 10-tek.



teraz zaraz zobaczycie, ze zaraz po moim wpisie też się pojawi w którymś z tych nicków które wymieniłem i będzie pozytywne posty komentował, zawyżał samemu sobie oceny, i odwalał te śmieszne cyrki, które uskutecznia tu od 11 lat

buhahahha








================================================================================ ================

Orlagura

no i gdzie jest to zaraz trollu? To ty reagujesz od razu, chociaż nikt cie nie uprzedza, kiedy doda wpis, a to znaczy że od 11 lat siedzisz na tym forum jak poj... KAŻDEGO dnia!!!!!!!!!!

Niezmordowany od 11 lat jest niejaki orlagura alias antypit/protip/retboor, onegdaj znany tu jako hizycc i ksawi_filmaniak - tylko jakiś bilet95 po pół roku ciszy na forum dodał koment pod pozytywnym komentarzem pan orlagura od razu podbił jakiś negatywny, żeby był w najnowszych!

On ma taką obsesję na punkcie scenarzysty, że nawet kiedyś w wigilię o 6.40 się tu wpisywał, tylko admin te wpisy pousuwał 3 lata temu, (ale zrzuty ekranu mamy), a widząc ten wpis jutro rano, czyli w kolejną wigilię od razu doda tu komentarz bo jak zwykle będzie tutaj na codziennym "dyżurze" i będzie pierd... o mitycznym panu Piotrze, jak to robi od 11 lat tutaj i od 6 na forum "Na układy"


Kto z normalnych ludzi przez 6 lat zaraz po wstaniu z łóżka zapierd... na forum "Na układy" albo "Kaca", żeby sprawdzić, czy ktoś tam wcześniej czegoś nie skomentował, żeby w razie czegoś podbić negatywny post, żeby był pierwszy w "najnowszych"...

a na forum "Kaca" to już od 11 lat

jak chcecie się ponabijać z tego bidoka to skomentujcie co jakiś czas jakikolwiek pozytywny wpis i odczekajcie 15 min - pan orlagura na pewno się pojawi

ja tak co parę dni robię i zawsze jest, jak na zawołanie, hahaha

jedyny, niezawodny, codziennie na warcie! Brawo orlagura/antypit!

buhahahaha!!!

Bslagura

No i Piotrek wrócił z podrózy i odezwał się.

Niezmordowany od 11 lat jest niejaki Pan Piotr alias Bslagura /Michul36/ergatone, onegdaj znany tu jako hyerzaci herszton - tylko jakiś 72_kudlaty miesiącu ciszy na forum dodał koment pod pozytywnym komentarzem , żeby był w najnowszych!

Pan Piotr ma taką obsesję na swoim punkcie , że nawet kiedyś w wigilię o 3.15 się tu wpisywał, tylko admin te wpisy pousuwał 3 lata temu, a widząc ten wpis jutro rano, czyli w kolejną wigilię od razu doda tu komentarz bo jak zwykle będzie tutaj na codziennym "dyżurze" i będzie zawyżał ocenę i pierd... o tym jaki wspaniały jest film, a inni nic nie rozumieją, jak to robi od 11 lat tutaj i od 6 na forum "Na układy"


Kto z normalnych ludzi przez 6 lat zaraz po wstaniu z łóżka zapierd... na forum "Na układy" albo "Kaca", żeby popodbijać swoje własne komentarze, żeby w razie czegoś podbić pozytywny post, żeby był pierwszy w "najnowszych"...

a na forum "Kaca" to już od 11 lat

jak chcecie się ponabijać z tego bidoka to skomentujcie co jakiś czas jakikolwiek negatywny wpis wpis i odczekajcie 15 min - Pan Piotr na pewno się pojawi

ja tak co parę dni wytykam Panu Piotrowi nieuczciwe zawyżanie sobie statystyk na filmwebie, a on zawsze mimo to robi, hahaha

jedyny, niezawodny, codziennie na warcie! Brawo Piotrze!

buhahahaha!!!



jeszcze raz gratuluję Panie Piotrze pracowitości w nieuczciwym zawyżaniu sobie ocen.


Michul36

Dokładnie!!!

bgtyreen

Popieram

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - orlagura/antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Na układy... (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - orlagura/antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Na układy... (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

I znowu podbijam post bo Pan Piotr - Bslagura /Michul36/ergatone podbił posty pozytywne tutaj i zawyża sobie oceny (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)


jeszcze raz gratuluję Panie Piotrze pracowitości w nieuczciwym zawyżaniu sobie ocen.

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

I znowu podbijam post bo Pan Piotr - Bslagura /Michul36/ergatone podbił posty pozytywne tutaj i zawyża sobie oceny (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)


jeszcze raz gratuluję Panie Piotrze pracowitości w nieuczciwym zawyżaniu sobie ocen.

Orlagura

napisał żałosny oszust co nawet własnej nazwy profilu nie potrafi wymyślić tylko podszywa się pod moje.... hahahahah

ocenił(a) film na 8
Binio

Nie, znam wiele gorszych polskich filmów, ale przez ten tytuł narobili sobie wrogów, bo ja żadnych wielkich podobieństw z vegas nie widziałem, w wszyscy, głównie ci co nie widzieli na tym się właśnie koncentrowali, zasugerowani tytułem

ocenił(a) film na 7
Michul36

bo ich nie było

ocenił(a) film na 8
Binio

Wreszcie jakieś normalne wpisy. Macie racje, tytuł podziałał bardzo negatywnie, a potem poszła już reakcja łańcuchowa

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
pawlodar_10

Masz całkowitą słuszność! Ja mu dałem najpierw 6, ale jak w Poznaniu jednego prezesa w gogo skasowali tak jak Pujszę, to podniosłem na 8 za realizm

ocenił(a) film na 8
Michul36

To tak jak ja

ocenił(a) film na 8
pawlodar_10

dokładnie!

Jacek_Mch

zgadza się

Bslagura

I znowu muszę podbić temat bo niejaki orlagura / protip ciągle podbija negatywne

Bslagura

I znowu podbijam post bo Pan Piotr - Bslagura /Michul36/ergatone podbił posty pozytywne tutaj i zawyża sobie oceny (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)


jeszcze raz gratuluję Panie Piotrze pracowitości w nieuczciwym zawyżaniu sobie ocen.

pawlodar_10

Tak, tak, film jest świetny, a beznadziejna fabuła, marne postaci i nieśmieszne żarty to szczegół.

ocenił(a) film na 10
Bilet95

A tu jesteś jakąś wyrocznią i wyznacznikiem humoru? A kto ty jesteś taki ważny? I co znaczy beznadziejna fabuła? Taka akurat miała być, może jakbyś raz na 3 lata wyszedł z domu i bez cykora poszedł na miasto to byś podobne sceny zobaczył. A humor znakomity - piękna beka z pań za kasę

Kaban_w_Hondurasie

Dać za ten film 10 to pomyłka. Ale oczywiście poza bluzgami nie potrafisz napisać nic!
Nie oceniaj filmów bo nie jesteś żadnym wyznacznikiem ani wyrocznią.
Miała być beznadziejna fabuła XD No typowe.
Miało też nie być zabawnie dlatego dajesz 10.
A humor do niczego, ale jak widzę po za stwierdzeniami że genialne nie potraficie nic napisać jak na fanboyów przystało.

ocenił(a) film na 10
Bilet95

Gdzie są bluzgi w mojej wypowiedzi?

Proszę zacytować chociaż 1!!!!

Teksty Koterskiego - super zabawne
Teksty Zbrojewicza - super zabawne
Sceny jak Milowicza robili w konia - super!
Sceny z prostytutkami i ich ściemnianie - super,
Sceny jak Zbrojewicz Pujszę rozliczał i teksty o szampanie - zajeb....

Mogę je oczywiście zacytować sporo tekstów, jeżeli nie widziałeś filmu, żaden problem
A dychę dałem dlatego, ze ani ty wielki sprawiedliwy, ani nikt nie potępił OSZUSTWA, jakim był akcja stawiania temu filmowi 1 bez oceniania. Filmowi błahemu, który nie był żadna ważną produkcją
Czy to wg ciebie UCZCIWE?
Proste pytanie

Kaban_w_Hondurasie

A kto tu pisał o wyroczni?

"Teksty Koterskiego - super zabawne
Teksty Zbrojewicza - super zabawne
Sceny jak Milowicza robili w konia - super!
Sceny z prostytutkami i ich ściemnianie - super,
Sceny jak Zbrojewicz Pujszę rozliczał i teksty o szampanie - zajeb...."
Nic po za samymi "buhahah, ale zajebiste"

Oczywiście nic, tylko samo rzucanie hasełkamijak przystało na fanboja.

Oczywiście, ty będziesz zawyżał ocenę bo "OSZUSTWEO" zabawne, jak wszyscy obrońcy tego filmu wiecznie powtarzają to samo, tymi samymi komerażami i stwierdzeniami, jakby były robione przez jedną i tą samą osobę o filmie, o którym już nikt nie pamięta.
Ani ty wielki sprawiedliwy, bo sam mówisz, że to film błachy, ale dasz 10, bo tak, ile ci dali za tą ocenę? 1 zł? Z lista co masz napisać jak masz bronić wypocin marnej komedii jakich pełno było w polskich kinach przed Kac Wawą.
Ale czego wymagać po osobie, która śmieje się z stereotypizacji gejów w Polsce, typowego żałosnego (jeszcze nie)męża, a jedynym żartem jest przecież śmiech z alkoholu i narkotyków których się tylko zażywa XD Ale to śmieszne.

ocenił(a) film na 10
Bilet95

no, widać jak film widziałeś i zrozumiałeś "geniuszu"... i jaki z ciebie mędrzec...

"stereotypizacja gejów w Polsce" - człowieku, co tam k... było o gejach? CO????!!!!!!

NIC! Tam była tylko lekcja empatii! I trochę żartu. W serialu Święta wojna w co drugim odcinku lali z gejów i jakoś pana bileta95 na tamtym forum nie widziałem

sorry, z takim "geniuszem" ja ty to szkoda czasu w ogóle dyskutować,

Kaban_w_Hondurasie

Widać, że taki z ciebie mędrzec. No ale cóż, właśnie tylko pokazałeś, że jesteś tylko płatnym trollem bo nawet nie pamiętasz scen z tego filmu. Żałosne. Tylko obrażać umiesz, bo tylko na tyle cię stać.

"NIC! Tam była tylko lekcja empatii! I trochę żartu."
XD Kto by pomyślał, że to taki empatyczny film XD
Coraz bardziej żałosne. Może jeszcze napisz że porusza inteligentne tematy oraz jest odpowiedzą na temat współczesnych problemów ekonomiczno-socjalnych.
Taki jest poziom fanboyów Kac Wawy.

"W serialu Święta wojna"
XD
Skoro w świętej wojnie lali z gejów to tu też mogą, ale ale pisałeś, że nie było żadnych takich żartów XD
"człowieku, co tam k... było o gejach? CO????!!!!!! NIC!"

ŻAŁOSNE

Sam siebie orasz fanboiku, zero merytoryki, IQ groszku, nie dziwie się, że tak ten film lubisz bo pasuje idealnie pod ciebie.

ocenił(a) film na 10
Bilet95

Zapytałem cie dokładnie i merytorycznie, a że ty napiszesz mi jakieś bluzgi to znaczy tyle co pierdnięcie komara, bo ja daje konkretne przykłady a ty pierd... jakieś banały bez treści i dalej pytam czy tak bardzo protestowałeś na forum Świętej wojny - tam naprawdę robią sobie jaja z gejów, ale tam ci to widzę nie przeszkadza
rozumiem,ze jesteś gejem - twoja sprawa, ale akurat w Kacu NIC gejów nie obrażało, ale tak ty jak i niejaki raczek tego nie załapaliście

widzę, ze nawet nie wiesz co to empatia, jeżeli ciebie kiedyś ktoś zgwałci i nagra i puści to w internet ( a tym się ci dwaj zajmowali), to ciekawe czy będziesz wolał, żeby dostał zawiasy - bo często tak się to kończy, czy żeby zrobili mu taką akcję jak Szyc tym kolesiom
ale komu ja to tłumaczę - jak do teraz nie zrozumiałeś to już nie zrozumiesz

Kaban_w_Hondurasie

Nie, nie zapytałeś merytorycznie i dokładnie, tylko wyzywasz i plujesz.
To ty tu wysyłasz bluzgi, typowe dla osoby która nie ma co napisać. Będzie za to wystawiać 10/10 słabemu filmowi o którym nie potrafi nic powiedzieć po za tym, że jest fantastyczny i daje 10 bo zemsta za 1 XD
Prędzej czy później taki jak ty wyskoczyłby z czymś nie -powiązanym z tematem ponieważ nie masz czym bronić swej oceny fanboyu.
Przeszkadza ci gej w świętej wojnie, ale już w kac wawa jest okej, choć wcześniej zaprzeczałeś, że tych scen nie było XD
ŻAŁOSNE
"ale tam ci to widzę nie przeszkadza
rozumiem,ze jesteś gejem"
Typowa homofobia dzieciaczka. Teraz od gejów wyzywa XD A wcześniej lekcji empatii pisze. Typowe dresowe myślenie.
Myślisz, że jak zaatakujesz ad personam to nikt się nie zorientuje? Ja nie ty.

Dalsza część to typowa żałosne, tłumaczenie gwałtu. Ty naprawdę się zastanów zanim coś napiszesz.

ocenił(a) film na 10
Bilet95

Mnie nie przeszkadza ani Święta wojna, ani kac wawa! Gdzie ja napisałem, ze mnie to przeszkadza?
Nigdzie też nie pluję, tylko wytknąłem ci tylko typowy dla trolla brak konsekwencji
- to tobie przeszkadza coś z gejami, czyli coś czego nie ma w kac wawie, a nie przeszkadza ci to Świętej wojnie , choć tam się z gejów rzeczywiście nabijają, - DOTARŁO?

To o to chodzi, ale widzę, ze ty nawet czytać ze zrozumieniem nie potrafisz, więc szkoda tracić czas na tłumaczenie tobie czegokolwiek, bo i tak nie zrozumiesz

Kaban_w_Hondurasie

Przecież pisałeś, że nie było żadnych żartów z gejów! Zdecyduj się facet!
Myśl, Kaban_w_Hondurasie, myśl!
Cały czas obrażasz tylko i plujesz, ale że jesteś taki a nie inny uważasz, że to normalna część dyskusji.
Możesz teraz sobie zmyślać jak i co, zresztą, nie oglądałem świętej wojny, ale ty pewni uważasz, że na świecie jest jakieś 10 filmów i wszyscy wiedzieli te co ty.

"więc szkoda tracić czas na tłumaczenie tobie czegokolwiek"
Który to już raz piszesz? Wchodzisz tu tylko po to by mnie obrażać bo na nic więcej cię nie stać, doskonale wiesz, że jedyne co masz na usprawiliwiacie tego filmu to obrażanie innych.
Dobre kino samo się obroni, beznadziejne broni się tylko wyzwiskami, tak jak było z Ghostsbuetsrs 2016.
Jesteś zwykłym pseudointeligentem, pewnie z biedą po zawodówce, uważasz się za mądrego ale po za tym nie masz nic, tylko niską kulturę i zmyślanie co niby miałeś na mysli.
ŻAŁOSNE

ocenił(a) film na 10
Bilet95

ty zapewne jesteś adiunktem na uznanej uczelni hahaha, a nie potrafisz zrozumieć prostego tekstu.... ja pierd... skąd się tacy biorą... poziom polskich szkół spada na łeb na szyję
idź się lepiej spotykać ze swoim partnerem , ale zanim zaczniesz, to skończ JAKĄKOLWIEK szkołę, bo widzę, ze z percepcją cieniutko
mam tylko nadzieję, ze taki "inteligent" jak ty nie przyjdzie do mnie żebrać o posadę, chociaż w sumie 500 plus takich jak ty rozpieściło i zamiast iść do pracy wolicie pier... głupoty w internecie

Kaban_w_Hondurasie

I tylko ad personam. Tym się charakteryzuje dno intelektualne, tylko obrażać umieją i pisać nie na temat.
Nie potrafisz nic pochlebnego na temat tego marnego filmu napisać, bo dobrze wiesz, że nic nie ma.
I dobrze o tym wiesz, ale tacy jak ty śmieją się z żartu typu on zgwałcił jego i przebrał się za babe. Taki masz poziom dna chłopczyku.
Po za tym, piękną projekcje siebie napisałeś, w przeciwieństwie do ciebie mam dobrą pracy i skończone studia a nie tak jak ty jeżdżę na truskawki do niemiec, tacy jak ty niepotrafiący napisać nic konkretnego po za obrażaniem, tylko na tyle stać. Ale dobrze, pokazuj dalej jakim intelektualnym bagnem są ludzie chwalący ten film.

ocenił(a) film na 10
Bilet95

widząc twoje niezrozumienie tematu, nierozumienie najprostszego przekazu i obelżywe sformułowania widzę jak ograniczeni są ludzie atakujący ten film!
Zapytałbym cie nawet o znaczenie niektórych scen, bo tam wiele dawało do myślenia, ale jesteś na takim poziomie intelektualnym, że szkoda czasu na tłumaczenia

Kaban_w_Hondurasie

Nawet zdania z dużej litery nie potrafisz zrobić. Co za dno XD
"Nierozumienie najprostszego przekazu" i "obelżywe sformułowania" to akurat twoje komentarze. Ale jak przystało na trolla będziesz pisał "chyba ty". Tylko przekleństwa, wyzwiska i uciekanie od odpowiedzi.

"Zapytałbym cie nawet o znaczenie niektórych scen"
XD
Zaraz napiszesz, że ten film jest dla ciebie biblią! Takie typowe dla ludzi twojego pokroju, umiesz tylko napisać coś o tym, że zapytasz się o znaczenie niektórych scen, oczywiście uciekając od podania przykładu tych genialnych żartów, bo żadnego nie znalazłeś albo czujesz zażenowanie cytując je XD
To najlepiej o tobie świadczy.

"idź się lepiej spotykać ze swoim partnerem , ale zanim zaczniesz, to skończ JAKĄKOLWIEK szkołę, bo widzę, ze z percepcją cieniutko
mam tylko nadzieję, ze taki "inteligent" jak ty nie przyjdzie do mnie żebrać o posadę, chociaż w sumie 500 plus takich jak ty rozpieściło i zamiast iść do pracy wolicie pier... głupoty w internecie"
Skończ szkołę, a dostaniesz lepszą prace niż zbieranie puszek spod biedronki.

ocenił(a) film na 10
Bilet95

ogólnie mam głęboko w gdzieś. co ty tam piszesz, ale mam ubaw z tych twoich idiotycznych wynurzeń i przezywania jak stonka wykopki filmu sprzed 9 lat
buhahahaha!
no ale jak ktoś nie rozumie najprostszego przekazu to nie ma się co dziwić, ale przynajmniej mam się z czego pośmiać

Kaban_w_Hondurasie

Nawet nie umiesz poprawnie znaków interpunkcyjnych postawić. Potwierdzaj dalej swoje wykrztałcenie, z biedą zawodowe.
Kto tu przeżywa stary film sprzed 9 lat? No ty! Nawet u siebie na profilowym masz napisane o wielkiej niesprawiedliwości jaką ten film spotkał. XD
Żałosne typie. Ośmieszaj się dalej. Nic o tym filmie nie jesteś w stanie napisać, zacząłeś tu wypisywać jak to 10/10 i każdy kto mówi inaczej to głupek i nie ma prawa oceniać, a teraz gadasz, że to ja XD
Śmiech z twojego intelektu.
Pokazuj dalej jaki jest poziom fanów tego filmu, to najlepsze potwierdzenie tego jakim ten film dnem jest.

ocenił(a) film na 10
Bilet95

pisząc z kimś takim jak ty nie dbam o znaki interpunkcyjne
po prostu mam ubaw z jelenia, co przeżywa mało znaczący film sprzed 9 lat jakby od tego twoje życie zależało

masz bardzo "intelektualne" problemy.... bardzo....

i wcale nie jesteś trollem... wcale
hahahahahaha!!!

Kaban_w_Hondurasie

To ty tu przeżywasz mało znaczący film rozpisując się o nim nawet na swoim koncie dając mu 10/10 i znieważając każdego kto nie dał również 10/10.

Zabawna ucieczka, ale tacy jak ty, zawsze się tak bronią XD
No tak, jak nie uważasz, to stawiasz błędy jeden na drugim, dopiero jak uważasz to piszesz porządnie XD Czego się spodziewać po gości z wykształceniem ogórka kiszonego.

Żałosne typie. Ośmieszaj się dalej. Nic o tym filmie nie jesteś w stanie napisać, zacząłeś tu wypisywać jak to 10/10 i każdy kto mówi inaczej to głupek i nie ma prawa oceniać, a teraz gadasz, że to ja XD
Śmiech z twojego intelektu.
Pokazuj dalej jaki jest poziom fanów tego filmu, to najlepsze potwierdzenie tego jakim ten film dnem jest.

ocenił(a) film na 10
Bilet95

bardzo, naprawdę strasznie przejmuję se twoimi "opiniami"...
ale mi pojechałeś, nie mogłem spać 3 dni...
buhahahahha!!!!!

ty myślisz że twoje "opinie" mają dla mnie jakiekolwiek znaczenie?

uwielbiam sobie robić jaja i prowokować do takich wynurzeń takich internetowych 'intelektualistów" jak ty, wielkich "kozaków" co nie mając nic ciekawego do roboty w życiu i napinają się jak guma w gaciach na internetowych forach, na przykład przeżywając przez 9 lat Kac Wawę...
buhahahaha!!!

Kaban_w_Hondurasie

Widać, w końcu nie wytrzymujesz i musisz odpisać. Taki z ciebie twardziel.

"ty myślisz że twoje "opinie" mają dla mnie jakiekolwiek znaczen"
Tak, dla ciebie, w końcu cały czas tu wchodzisz tylko po to by mi odpisać. Że cię to nie obchodzi XD

"uwielbiam sobie robić jaja i prowokować do takich wynurzeń takich internetowych 'intelektualistów" jak ty, wielkich "kozaków"
Czyli typowy troll internetowy. Ostateczne dno intelektualne.

"na przykład przeżywając przez 9 lat Kac Wawę."
Oj, jedyne osoby które przeżywają tu Kac Wawe to ty i twoi ziomkowie kupione trolle. Przecież sam na swoim koncie piszesz o Kac Wawie jako najważniszym filmie.

Oczywiście nie dostalem ani jednego przykłądu śmiesznych scen, bo przecież to nie były smieszne sceny tylko powazne dywagacje o przekazach nadintelektulanych.

Wiem, że taki jak ty nie da rady nic więcej napisać, bo jego IQ na to nie pozwala.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones