PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629035}
3,6 77 351
ocen
3,6 10 1 77351
1,3 18
ocen krytyków
Kac Wawa
powrót do forum filmu Kac Wawa

Polskim reżyserom nie idzie podrabianie filmów a i tak wciąż na siłę to robią...
Czy to nie chore ? Wzięliby i pooglądali chociaż to co nakręcili.
Brakuje jeszcze żeby do kin weszła polska wersja ''Parku Jurajskiego'' albo ''Titanica''. Wtedy to się naród polski zapadnie pod ziemię.

ocenił(a) film na 1
_Wolna_i_Szalona_

za drogie by to było, chyba że dinozaury z weluru zrobi się

ocenił(a) film na 1
elsonromanow12

Hahaha. A jaki masz pomysł na ''Titanica'' ?

ocenił(a) film na 1
_Wolna_i_Szalona_

kuter rybacki obity blachą, na Wiśle , zderzający się z nowym mostem Północnym w Warszawie -Szyc ratuje Żmudę

najgorsze jest to, że takie pomysły u nas biorą na poważnie, nie ważne jak kretyńskie

ocenił(a) film na 1
elsonromanow12

hahaha, dobre xD

ocenił(a) film na 1
elsonromanow12

Masz niezłe pomysły :) Co byś powiedział/ała na polskie ''Gwiezdne Wojny'' ? Jakie pomysły ? Kto w roli głównej ? Rozbawiasz mnie.
Tak, racja. W Polsce takie kiepskie scenariusze się najbardziej nadają dla reżyserów. Najbardziej im chyba przypadają do gustów :(

_Wolna_i_Szalona_

W Polskich "Star Wars" Kopernik byłby masonem a Ziemia byłaby płaska. Darth Vader byłby katolikiem, a Hana Solo zagrałby Szyc.

ocenił(a) film na 1
MoRRs_Z_LaSu

Hahaha :D

ocenił(a) film na 1
_Wolna_i_Szalona_

O, nie! Od Gwiezdnych Wojen Z DALEEEEEKAAAA!!!!!

ocenił(a) film na 1
_Wolna_i_Szalona_

Jak do tej pory się z Tobą nigdy nie zgadzałam, tak robię to teraz.
Polacy nie mają dobrych aktorów filmowych (Ci najlepsi aktorzy albo grają w teatrach i to jest głowne źródło ich utrzymania, albo grają w serialach żeby mieć dodatkową kasę) Szyc, Gąsiorowska,Mucha, Kazadi, Socha, Karolak i Żmuda-Trzebiatowska - Czy tylko ja ich nie mogę ścierpieć? Są w każdym filmie polskim. W każdym złym filmie, bo dobrych nie ma.
Ktoś wyżej powiedział, że Szyc uratuje Żmudę z tonącego "statku" po zderzeniu z mostem Północnym. I czuje, że taki mógłby być film " Dziewiczy rejs" jaki z pewnością powstanie.
Ciekawe czy Szyc zamarznie na Wiśle czy cudownie oboje zostaną ocaleni a potem umrze na skutek powikłań "po wychłodzeniu organizmu i skrajnemu wyczerpaniu" które pewnie będzie miało miejsce w upalny lipiec czy sierpień.

ocenił(a) film na 1
Morgana_Le_Fay

Ooo, jakże wielkie jest me zdziwienie, że Morgana Le Fay odpisuje na mój post...
Nie no, ale przejdźmy do rzeczy. Z tym statkiem na Wiśle to by była niezła komedyjka. Szyc i Żmuda-Trzebiatowska... A narzeczonym (czy tam mężem, już nie pamiętam) Żmudy to kto by był ? Hmm...może Karolak ? Pawlicki (który zszedł na psy) ?
Mały błąd - Kazadi to nie aktorka :) Piosenkarka :)
Dziękuję za pozytywne rozpatrzenie mojej sprawy :)

ocenił(a) film na 1
_Wolna_i_Szalona_

Kazadi to wszystko. Aktorka, prowadząca, piosenkarka, kompozytorka, tancerka, modelka, dziennikarka, jurorka

ocenił(a) film na 1
Morgana_Le_Fay

Kurczę, w jakich filmach/serialach ona wystąpiła? Sprawdzę w Wikipedii...O ! Mam ! Jednak gdzieś zagrała. W życiu bym nie przypuszczała.

ocenił(a) film na 1
_Wolna_i_Szalona_

Grała grała. Przez jej obecność ja sobie odpuściłam oglądanie polskiej tv

ocenił(a) film na 1
Morgana_Le_Fay

To ona aż tak kiepska jest jako aktorka ? Bo ja nie wiem, w żadnym filmie jej nie widziałam.
Bo jej głos nie jest taki zły, jej śpiew można przeżyć.

ocenił(a) film na 1
_Wolna_i_Szalona_

Nie tyle co kiepska, co jest wszędzie. Jakikolwiek artykuł chce poczytać, coś obejrzeć, to wszędzie Kazadi, Kazadi, Kazadi. Film - Kazadi. Serial - Kazadi.
Jakieś wycieczki po świecie - Kazadi.
Artykuły - Kazadi.
Program - Kazadi.

ocenił(a) film na 1
Morgana_Le_Fay

Strach lodówkę czy pralkę otwierać :-))

ocenił(a) film na 6
_Wolna_i_Szalona_

popyt napedza podaz. jesli jest zapotrzebowanie na piecdziesiate romansidlo ze stacji tefauenu, czy komedie dla kretynow, to nie widze przeszkod, by takie filmy produkowac. bareja, czy kieslowski we wspolczesnej polsce zdechliby z glodu.

ocenił(a) film na 1
kiepura

A ja widzę przynajmniej dwie przeszkody. Godność i szacunek do społeczeństwa.

ocenił(a) film na 1
kiepura

Bagiński od lat się nie może doprosić o dotację do filmu, a na takie gnioty albo Bitwę pod Wiedniem kasa z budżetu idzie. To skandal jest.

_Wolna_i_Szalona_

jak jest spartolony scenariusz, to reżyser ma pod górkę

SumienieFilmwebu

albo reżyser nie ma scenariusz i coś robi bez zensu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones