PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629035}
3,6 77 203
oceny
3,6 10 1 77203
1,3 17
ocen krytyków
Kac Wawa
powrót do forum filmu Kac Wawa
ocenił(a) film na 1
zeko88

Nie mam pojęcia czym się kierowali i nie chcę wiedzieć ... . To jest największa żenada na świecie ! Gorszego gówna i syfu w życiu nie widziałem. Nikomu nie polecam, nawet największemu wrogowi !

Sracz_Kupa

twój nick też by uważali za bardzo zbawny :)

marssendo

taki ich poziom

ocenił(a) film na 1
zeko88

Kierowali się jak nic wizją krociowych zysków, a sam film był skierowany do idiotów wszelkiej maści.

To jeden z niewielu przypadków, kiedy to debile okazali się mądrzejsi od tych, co im chcieli gówno wcisnąć za kasę.

ocenił(a) film na 5
ZSGifMan

No proszę jak tu miło i kulturalnie. Od razu teksty ze film skierowany do idiotów wszelkiej maści. Mimo absurdu jak dla mnie 5 się należy. Czy się kierowali producenci?
Może zrobili film dla zabawy, aby odskoczyć trochę od kanwy polskiej kinematografii? Może myśleli ze zrobią genialny film? Nie wiem i nie oceniam producentów. Jeśli ktoś chce obejrzeć i mu się podoba to ok, jeśli komuś się nie podoba to w porządku. Kwestia gustu i spojrzenia.

OozoruGoku

masakra, jaki beznadziejny film ;p słyszałam, że jest słaby, ale myślałam, że wszyscy wyolbrzymiają to, a jednak psikus - film bardzo słaby, jakieś totalne nieporozumienie. dalej nie rozumiem tego filmu i chyba nie chcę nawet zrozumieć :P porażka :P

ZSGifMan

chcieli zrobić forsę na złym guście

ocenił(a) film na 1
Placek_Mch

Albo po prostu chcieli zdobyć forsę.

Teraz liczy się tylko kasa, więc nie ma większego znaczenia jak się ją zdobywa:
czy przez ciężką pracę w markecie (wersja dla lamusów, kpina rzecz jasna),
czy przez cwaniakowanie na giełdzie (wersja dla tych, co to się nie lubią spocić),
czy też dzięki patelniom, garnkom i kocom wciskanym niedowidzącym emerytom.
Pieniądz to pieniądz!

ZSGifMan

Jak ktoś chce robić forsę, to robiąc coś powinien dbać o odpowiednio wysoki poziom. Inaczej psuje sobie opinię i w efekcie traci możliwość zrobienia forsy.

ocenił(a) film na 1
Placek_Mch

Ta zasada dotyczy normalnego świata, do którego widać jeszcze się o dziwo łapiemy.
( pewnie ostatkiem sił ;)
Nie dotyczy nowoczesnego zachodu, za którym tak gorliwie gonimy, w szczególności juesej
- patrz indywidua zwane pięknie celebrities.
Jak to podają mądre słowniki :
celebryta to osoba, która jest znana z tego, że jest znana :)

Placek_Mch

skok na kasę licząc na marnu gust widza

ocenił(a) film na 1
zeko88

Ależ to proste. Film jest skierowany głównie dla dresów, pań tzw. blachar, ludzi z marginesu społecznego i osobników o bardzo prymitywnym poczuciu humoru. A czym się kierowali producenci? zyskiem, tyle że się przeliczyli, bo W Polsce nie ma na szczęście aż tylu imbecylów by film mógł zarobić...

zeko88

Do osób bez gustu, ale przeszacowali ich ilość

zeko88

Ktoś "zabawny" sketch rozciągnął do rozmiaru filmu

zeko88

złym smakiem

zeko88

chcieli zarobić na marnym guście

protip07

jednocześnie obrażając inteligencję widza

Orlagura

co świadczy o braku szacunku

zeko88

kasą

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones