PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629035}
3,6 77 197
ocen
3,6 10 1 77197
1,3 17
ocen krytyków
Kac Wawa
powrót do forum filmu Kac Wawa

nie jest źle

ocenił(a) film na 6

Leciał kilka dni temu w TV, oglądałem z kumplami i nawet się uśmialiśmy. Jest tam jakiś zarys fabuły na którą nikt uwagi nie zwracał, bo film oglądało się dla śmiesznie wplecionych w zdania wulgaryzmów. 1.9/10 ? Absolutnie. Nie wiem skąd taka wielka nagonka na film, ale tylko hejterzy i trolle mi moga spróbować wmówić, że film widzieli i z czystym sumieniem wystawiją 1/10.

ocenił(a) film na 8
nillvo

niestety Twój wpis jest pozytywny, więc mógłby być widoczny na stronie filmu, a paru kretynom tutaj zależy na tym, żeby wchodząc na forum filmu widoczne były tylko te złe - robią to od 2 lat praktycznie CODZIENNIE - nie chciało mi się w to wierzyć, ale cholera to prawda, sprawdziłem.

ocenił(a) film na 10
hyerzac

Szkoda, ze całe to forum zostało zaśmiecone wpisami kilku hejterów, którzy atakowali ten film obelgami bez żadnych argumentów. Pozakładali setki fejkowych profili, stawiali jedynki, lajkowali negatywne posty, podszywali się pod inne konta, pod moje też - jakiś debil założył konto honduras_w_kabanie i udaje uczciwego. To był żenujący spektakl zorganizowanej akcji hejterrskiej. Film jest całkiem spoko, oczywiście ma mankamentu, ale ma fajny klimat, muzę, wiele śmiesznych scen, dużo świetnych tekstów, takich, które często można by zacytować w konkretnych życiowych sytuacjach, jest o wiele lepszy od wielu gniotów, które dziesiątkami wchodzą teraz do kin. Cała ta wielka nagonka na ten film powinna być przykładem i przestroga, żeby filmowcy mający słabe układy w środowisku przygotowywali się wcześniej na takie ataki. Bo to, że był to atak na producentów nie ulega wątpliwości. Wystarczy pomyśleć i połączyć fakty

Michul36

Zgadza się

Michul36

Prawda

Bslagura

I znowu muszę podbić temat bo niejaki orlagura / protip ciągle podbija negatywne

Bslagura

znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - orlagura/antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Na układy... (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

ocenił(a) film na 8
nillvo

Popieram!

Jacek_Mch

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones