PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629035}
3,6 77 203
oceny
3,6 10 1 77203
1,3 17
ocen krytyków
Kac Wawa
powrót do forum filmu Kac Wawa

nieporozumienie

ocenił(a) film na 1

tak samo jak nazwano jedna gwiazdke przy skali ocen dla filmow - nieporozumienie

richat83

Można dodać z pół punktu za to ,że jest kolorowy

ocenił(a) film na 1
nijak

I za to że scenariusz powstał wcześniej niż scenariusz do "Kac Vegas"...he he he he he he he kpina jakaś. Ale mimo wszystko, jest jeszcze gorszy film od rodzimego "dzieła", mianowicie Alien vs Hanter he he he to już jest szczyt :)

Czarny_BP

Przyznasz , że nie od razu człowiek może przypomnieć sobie jakiś gorszy tytuł.

ocenił(a) film na 1
nijak

Masz całkowitą rację...mi się udało z marszu coś podać, bo miałem kilka dni temu "wielką przyjemność" zerknięcia na AvH.

użytkownik usunięty
nijak

A ja za marszu przypominam sobie o wiele dużo gorszych filmów chociażby Trylogia- Trzy Kolory pana Kieślowskiego

Może rzeczywiście powinienieś ogladać tylko czarno-białe filmy

użytkownik usunięty
bighamer

Weź daj spokój nienawidze czarno-białych filmów dla mnie to w ogóle filmem nie można nazwać

Przecież sam pisałeś ,że nie jesteś w stanie patrzeć w filmie na trzy kolory, no to musisz oglądać tylko czarno-białe filmy.

użytkownik usunięty
bighamer

Trzy Kolory jakbyś nie wiedział to żenująca trylogia filmów pana Kieślowskiego i nie jest czarno-biała

No to nie masz pojęcia na temat Trzech Kolorów pana Kieślowskiego bo nie wiesz nawet jakie te kolory są

użytkownik usunięty
bighamer

Oczywiście że wiem. Trzy Kolory- Biały, Czerwony, Niebieski . I co te filmy mają wspólnego z czarno-białymi filmami ??

Skoro nie możesz patrzeć na czerwony i niebieski, to jesteś skazany na czarno-białe filmy

użytkownik usunięty
bighamer

Czy ty jakiś niedorozwinięty jesteś czy jak ?? Ile razy ci mam powtarzać , że czarno-białe filmy to dla mnie taka żenada, że nie mogę na to patrzeć . A co do Czerwonego i niebieskiego to są to tylko tytuły filmów, które są dla mnie żenujące o czym wcześniej pisałem

ocenił(a) film na 1

Dla Ciebie tępaku każdy film poza Kac Wawą to żenada.

użytkownik usunięty
jurata

Chyba coś ci się pomyliło . Zajrzyj sobie na mój profil ja wcale nie twierdzę że KAc Wawa to super film a 8 dałem tylko dlatego bo ma zbyt zaniżoną ocene co już wielokrotnie tłumaczyłem

ocenił(a) film na 1

Ludzie na tym forum wielokrotnie Ci rózne rzeczy tłumaczyli a Ty dalej nie pojmujesz. Tu nawet nie chodzi o Kac Wawę - tu chodzi o Twoj sposób wypowiadania się. "czarno bialy film to nawet nie jest film" i tego typu wypowiedzi, swiadczące o Tobie od razu. Nie trzeba Cię znać, żeby wiedzieć, jaki poziom reprezentujesz. Jedyne co, to nie przeklinasz i bardzo dobrze. Ale takie bzdury, wygłaszane tu i ówdzie zupełnie bez zadnych argumentów, mówisz co Ci ślina na język przyniesie.

użytkownik usunięty
jurata

Żeby się wypowiadać o filmie nie potrzeba argumentów, bynajmniej ja takich nie znam. Albo film jest dobry albo żenujący . A nie przeklinam dlatego bo nie chce mi się wykropkowywać słów. Dla ciebie mogą być to bzdury nie interesuje mnie to . Ja pisze samą prawde na temat filmu , jakiekolwiek argumenty w przypadku oceniania filmów nie są potrzebne

Użytkownik multikonta Jaro_N / Tonybest / iwona_filmer / makarow / Don_Marcello / Spoko_loko / alert_fur_CobraKillOff / Michu_torpeda / kilogramowy / oktagon32 / Super_Monisia / CzystHarry / Miss_kiss / tonybest2 / New_Tom / next_Tom cały czas przedstawia argumenty typu, że nikt, kto nie ma choroby wenerycznej od chodzenia do burdeli nie może zrozumumieć tego filmu. Skoro ty poznałeś się na filmie, to może coś w tym jest.

użytkownik usunięty
nemo989

Tylko, że on sie przyznaje , ze założył tyle kont w przeciwieństwie do ciebie panie nemo989, lasyk , koles80 czy swojak _2 już sam nie wiem ile kont założyłeś i sam sobie odpisujesz . Skończyłbyś lepiej z tą żenadą bo to sie robi irytujące i niesmaczne

Użytkownik multikonta Tom_press /Jaro_N / Tonybest / iwona_filmer / makarow / Don_Marcello / Spoko_loko / alert_fur_CobraKillOff / Michu_torpeda / kilogramowy / oktagon32 / Super_Monisia / CzystHarry / Miss_kiss / tonybest2 / New_Tom / next_Tom robi własnie żenadę i podbija nieliczne pozytywne tematy - tutaj doszukuj się żenady

użytkownik usunięty
jurata

A co mi niby tłumaczyli wielcy znawcy ?? I czego niby nie pojmuje ?? Czarno-biały obraz to nie jest film i to jest prawda, każdy człowiek mający mózg tak stwierdzi.. W dobie dzisiejszych czasów czarno-biały film nakręci tylko idiota nie posiadajacy mózgu . Czarno-biały film to ja mogę obejrzeć Stawke większą niż życie albo Stawiam na Tolka Banana, ale nie w dzisiejszych czasach kieerwa nakręcił jakiś gamoń Artyste i jeszcze dostał za to Oskara , no to przecież woła o pomste do nieba

Ja chyba kiedyś zbiorę te twoje zabawne wypowiedzi, aby rozbawiać nimi gawiedź

użytkownik usunięty
nemo989

Zabawny to jesteś ty a wręcz żałosny żeby samemu sobie odpowiadać i pisać sam do siebie z różnych kont gamoniu

Jak się domyśliłeś , że smalczyk130 to moje alternatywna konto?

użytkownik usunięty
nemo989

Ty funkcjonujesz pod kontami- nemo989, swojak_2, lasyk i koles80 ciekawe ile jeszcze założysz kont żeby pisać samemu ze sobą . A od mojego konta sie o......ol gamoniu

Przecie skoro odpisuje sam sobie, a odpisuję tutaj na wypowiedzi użytkownika smalczyk180 to oczywistym jest, że smalczyk180 to moje alternatywne konto. Umiesz logicznie myśleć, czy nie.

użytkownik usunięty
nemo989

Umiem, umiem gamoniu.. Przede wszystkim to smalczyk130 a nie smalczyk180 ślepaku , a po drugie chodzi o posty w których odpisujesz sam sobie a nie o posty w których mi odpisujesz tępaku

Wybacz, ale często wypiszesz tak durne rzeczy. Skłonny byłem uwierzyć, iż uważasz. że ty to ja

nemo989

trafiony i zatopiony

ocenił(a) film na 1
nijak

średnia poniżej 2.0 robi wrażenie filmu nie oglądałem. ale obejrzę ponoć dobry materiał na dolną miarę

nijak

i jeszcze pól punktu, ze nie ma kontynuacji

honduras_w_kabanie

kontynuacja miałaby tytuł kac srawac i poziom humoru taki jak poziom tytułu

Jacek_Moh

tytuł by informował czym ten film jest

richat83

Ten film okazuje w jakim społeczeństwie baranów żyjemy.
Pora na akcje na fejsbuku "daj jedną gwiazdkę kac wawa"
Prostactwo, odruch stadny.
A film ten jest jak każdy inny polski film, ten ma swój klimat burdelowy i tak jest lepszy niż inne polskie komedie z małaszyńskim czy trzebaitowwską

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones