PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629035}
3,6 77 057
ocen
3,6 10 1 77057
1,3 17
ocen krytyków
Kac Wawa
powrót do forum filmu Kac Wawa

Ten film to porażka kiedy go oglądałem po 20 minutach już miałem dość nie polecam

dragon94331

Rzeczywiście, trudno coś oglądać, gdy czuć, że nie szanuje się inteligencji widza

nemo989

ale co poniektórzy uważają, że to sprawa gustu, a nie godności widza

ocenił(a) film na 1
popup

Mentalny plebs pokroju smalca będzie się powoływał na gust dlatego bo godność to i tak ma zeszmaconą. Nemo989 udowodnił to jako pierwszy, potem paru innych to potwierdziło, ostatni byłem ja, po czym mogę stwierdzić że dla niego godność co coś całkowicie niezrozumiałego i niepraktycznego, oraz jakby móg to by chciał aby te pojęcie było jakimś bajkowym stworem. No ale co się spodziewać po deklu który twierdzi że poprawna polszczyzna nie jest potrzebna na forach internetowych, a gdy się pokazuje że jego teoria jest nieprawdą, to ten zwyzywa innych od takich i takich. To samo było z Godzillą z lat 50 XX i ponoć zawartymi tam efektami SCI, lub to że deklaruje się jako ateista i wierzy w duchy, i nawet próbuje przekonywać tym innych że to prawda, a jego jedynym argumentem jest to iż oglądał dokument w TV, ale S-F natomiast to bajki całkowite, choć debil nie wie iż korzysta z wielu urządzeń które też kiedyś były jeno S-F, zwłaszcza z dwóch i dzięki czemu "nawiedza" uparcie filmweb. Choć dla niego, internet i komputer to pewnie te duchy które tak wielce wierzy.

tom126pe

Osoby,które nie mają szacunku do drugiego człowieka powinny mieć zakaz wypowiadania się na jakimkolwiek forum. Wcale mi tu nie chodzi o Smalca,tylko ogólnie.Nawet jeżeli ktoś gada głupoty nie wiadomo jakie, to należy mu się szacunek.Widać rodzice ciebie tego nie nauczyli i dla ciebie jak ktoś gada głupoty to od razu jest debilem i szacunek mu się nie należy.Takim jak ty wypada jedynie współczóć.

ocenił(a) film na 1
Andrzejek324

"nie mają szacunku"

Grubas smalec dla nikogo nie ma szacunku i co? Jakoś się go nie czepiasz. Choć zapewne, to twoje drugie konto smalec. Tak, andrzejku-srejku-smacyku-kretynku, bo nie dość że jeden znajomy (ten debil) to jeszcze data dołączenia do Filmweb-a jest mocno podejrzana.

A i tak przy okazji smalcu-padalcu. Na szacunek trzeba zasłużyć.

"Nawet jeżeli ktoś gada głupoty nie wiadomo jakie, to należy mu się szacunek.Widać rodzice ciebie tego nie nauczyli i dla ciebie jak ktoś gada głupoty to od razu jest debilem i szacunek mu się nie należy"

Czyli Hitlera i Stalina nie powinniśmy piętnować demonizować tylko pomniki im stawiać, nazywać ulice i świętować dni ich narodzin. Co z tego że ku swoje uciesze i próżności wymordowali wielu, co z tego że siali terror i śmierć, co z tego że obaj chcieli twej jak i mej jak i innych polaków śmierci? Trzeba im okazywać szacunek, bo tak to w tych twoich debilnych słowach wygląda. I jeżeli dla ciebie debil ma otrzymywać szacunek bo zasługuje na niego (chyba z kątownic zasługuję) to w tym wypadku wielce współczuję.

"Widać rodzice ciebie tego nie nauczyli"
Nauczyli, ale dawać szacunek ludziom mądrym, a nie debilom. Tak było jest i będzie zawsze i żadne "pseudopostęp" których takie baranki jak ty próbują na siłę wprowadzić niczego nie zmieni. Pogódź się z tym, a jeśli nie potrafisz to oznacza że też jesteś debilem. Choć obstawiam że ty jesteś smalcem.

tom126pe

Czyli według ciebie tylko ludziom mądrym należy sięszacunek?. Powinieneś się wstydzić za te słowa.Czyli idąc twoim tokiem rozumowania,downom lub upośledzonym też szacunek się nie należy,bo przecież oni nie są mądrzy.Po za tym co ty wyjeżdżasz z Hitlerem i Stalinem, mi chodzi o słowa ludzi,a nie o ich czyny.Jeżeli chodzi o Smalca to się trochę pomyliłeś,bo ja mam jedno tylko konto MOJE !!! i bardzo rzadko tutaj się pojawiam,gdyż obowiązki mi na to nie pozwalają.A Smalca bronię,bo znam go od czwartej klasy podstawówki,mieszkam kilka bloków od niego.To,że ktoś gada głupoty,to nie znaczy,że trzeba go obrażać.Ja zostałem tak wychowany,że każdemu człowiekowi należy się szacunek,chyba, że jest złym człowiekiem,mordercą,gwałcicielem,czy jakimś innym zwyrodnialcem.Widać musisz mieć chyba jakieś problemy emocjonalne,bo patrząc na twoje wypowiedzi,to potrafisz jedynie obrażać i nic więcej.

ocenił(a) film na 1
Andrzejek324

"Czyli idąc twoim tokiem rozumowania,downom lub upośledzonym też szacunek się nie należy,bo przecież oni nie są mądrzy"

I gdy robią z siebie debili jak w tym temacie to tak.

http://www.filmweb.pl/film/Godzilla%3A+Kr%C3%B3l+potwor%C3%B3w-1954-35453/discus sion/Ocena,2160894

"To,że ktoś gada głupoty,to nie znaczy,że trzeba go obrażać"

Ale to że brnie w tych swoich głupotach niczym czołg i 30 osób pokazuje mu że nie ma racji, a on nadal brnie jak ten czołg więc tym bardziej nie należy mu się szacunek.


"Ja zostałem tak wychowany,że każdemu człowiekowi należy się szacunek,chyba, że jest złym człowiekiem,mordercą,gwałcicielem,czy jakimś innym zwyrodnialcem"

I właśnie dzięki takim osobom jak ty, potowy w stylu Trynkiewicz siedział sobie w więzieniu, na mój kosz jak i na koszt innych podatników, teraz sobie wyszedł ma ochronę policyjną, i po pewnym czasie jakiś piąty chłopieć niebawem zostanie przez niego zgwałcony i zabity, potem znowu pójdzie do więzienia i tak będzie w kółko-macieju. Również dzięki osobom takim jak ty Anders Behring Breivik po wymordowaniu 60 niewinnych dzieciaków teraz siedzi sobie w więzieniu które jest niczym 5 gwiazdkowy hotel. Po wyroku wyjdzie i pewnie ponownie zabije z 60 dzieci.

"Widać musisz mieć chyba jakieś problemy emocjonalne"
To ty masz problem, polegający na tym iż nie masz zielonego pojęcia, że na szacunek to trzeba sobie zasłużyć a nie dawać nieumiarkowanie niczym uprzejmość.
A teraz taka hipotetyczne pytanie, gdyby ktoś zabił ci ojca oraz zgwałcił ci matkę w wyjątkowo nieludzki i okrutny sposób , a potem by ta osoba śmiał ci się z tego prosto w twarz z tego jak by był znakomitym żartem, nawet podczas procesu sądowego. I czy też byś dał takiemu nawet odrobinę szacunku? Bo jeśli tak, to oznacza że żyjesz w jakimś lukrowym kaprysowie niczym z Diablo 3.

Mam nadzieję że zmądrzejesz, bo kiedyś też byłem takim naiwnym głuptasem, który wierzył w każdego i każdemu okazywał nieskończoną ilość szacunku dla każdego, a potem się okazało że to był największy błąd mego życia i gdym wiedział to nawet bym w ich kierunku splunąć nie chciał. Po prostu prawdziwe życie, a nie wiara w jakieś lukrowe ideały w które zapewne wierzysz, usunęło mi klapki z oczu.

tom126pe

Naucz się czytać ze zrozumieniem.Przecież napisałem,że pedofilom,gwałcicielom,mordercom i jakimś innym zwyrodnialcom szacunek się nie należy a ty mi tu o tym zjebie pedofilu Trynkiewiczu piszesz.A gdyby ktoś skrzywdził moją rodzinę to sam bym wymierzył sprawiedliwość żaden sąd nie był by potrzebny.A co do tych głupot pisanych przez Smalca to u nas na osiedlu się z tego śmiejemy,wszyscy którzy znają Smalca wiedzą,że na temat filmów to nie ma co z nim rozmawiać.Sam widziałem jak gdzieś napisałeś,że się z niego śmiejesz,to po co go wyzywasz?.I czy naprawdę to co ktoś napisze aż tak ci przeszkadza?.To są tylko słowa.Nie wiem jak dla ciebie,ale dla mnie słowa zbyt wiele się nie liczą,liczą się czyny.

ocenił(a) film na 1
Andrzejek324

"...potrafisz jedynie obrażać i nic więcej."
Smalcu, to powszechnie "znany i lubiany" tekst- twoj tekst!

zdekonspirowales sie:D

Siacha1

Bardzo się mylisz w tym momencie.Nikt nie lubi być obrażany.Oprócz tego,że Smalca znam od podstawówki nic na Filmwebie mnie z nim nie łączy.Smalec ma swoje konto,ja mam swoje.

ocenił(a) film na 1
Andrzejek324

Nie zrozumiales, nie chodzilo mi o sens przytoczonego tekstu ale o zbieznosc sformulowania- zbieznosc uzytych slow/wyrazow i ich szyku w zdaniu- miedzy tekstem Twoim a Smalca. No chyba, ze pozostajecie w bliskich relacjach- duzo czasu spedzacie razem i dzieki temu wypowiadacie sie 'jednym glosem'?

Siacha1

Tak się składa,że ze Smalcem znam się od trzeciej klasy podstawówki,i widzę się z nim minimum parę razy w tygodniu.Więc można tak powiedzieć,że czasami rozumiemy się bez słów.

ocenił(a) film na 1
Andrzejek324

ok, cofam to, co napisalam, wszak podejrzenie to nie jest pewnosc! przepraszam:)

ocenił(a) film na 1
Andrzejek324

Osoby,które wielce bronią debili i filmowych wymiocin powinny mieć zakaz wypowiadania się na jakimkolwiek forum. Bo takich jak ty trolejbusów to już za dużo się na fimweb-e się namnożyło/

tom126pe

Gdybyś się chciał przyczepić do błędu to to ó napisałem specjalnie .

ocenił(a) film na 1
Andrzejek324

Hm, JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAsne! Z taką kiepska bajerką to idź dzieci w piaskownicy przekabacaj, albo sprzedaj to smalcowi, on na pewno uwierzy. Bo nikt przy zdrowych zmysłach w to nie uwierzy.

tom126pe

To nie bajera.Ty nie okazujesz mi szacunku,więc ja specjalnie napisałem ó w słowie współczóję,chociaż każdy wie,że powinno się napisać współczuję.Tak przeglądam twoje wypowiedzi, i patrzę,że ty wszędzie widzisz kłamstwa albo nawet jakiś spisek.Naucz się tolerancji i szacunku do ludzi,to wtedy możemy sensownie porozmawiać,bo dyskusja z człowiekiem,który potrafi jedynie obrażać jest dla mnie bezsensowna.

ocenił(a) film na 1
Andrzejek324

"tolerancji"

http://pobierak.jeja.pl/images/7/0/8/76270_badz-tolerancyjny.jpg

"szacunku"
Na szacunek to trzeba najpierw zasłużyć.

"Tak przeglądam twoje wypowiedzi, i patrzę,że ty wszędzie widzisz kłamstwa albo nawet jakiś spisek"
To przejrzyj sobie wypowiedzi smalca to wtedy się przekonasz dlaczego tak sadzę, i jeśli nadal będziesz uważał że takie indywidua jego pokroju trzeba szanować, to oznaka że chyba dla ciebie może już ratunku nie być.

Po za tym z kim ja gadam? Z typem który, ocenia ścierwo wawę na 7, Ciacho na 7, Wkręconych na 8 a o wiele leprze Nic śmiesznego na 5.

Skomentuje to tak.
http://www.youtube.com/watch?v=vK1t-QkqY28

nemo989

Ja osobiście nie znam filmu,który by nie szanował inteligencji widza.Nawet najbardziej debilny film świata znajdzie jakieś grono odbiorców.

Andrzejek324

odbiorców na poziomie filmu

Andrzejek324

są odbiorcy których debilny film zadawala, bo są na tym poziomie

Orlagura

taki papierek lakmusowy na stan umysłu

dragon94331

Widziałem cały i mam większe podstawy, aby nie polecać go.

ocenił(a) film na 1
popup

ja też go oglądałem cały więc go nie polecam

dragon94331

Ten film nie szanuje inteligencji widza

dragon94331

też tak patrzyłem na to i zastanawiałem się, po co tak się męczę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones