PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629035}
3,6 77 197
ocen
3,6 10 1 77197
1,3 17
ocen krytyków
Kac Wawa
powrót do forum filmu Kac Wawa

podobno część druga ma rzucić bohaterów na stadion dziesięciolecia co by prowadziło do konkluzji że będziemy mieli do czynienia z prequelem Kac Wava.
wracając do meritum do znanej i lubianej obsady producenci chcą jeszcze nająć kilka asów polskiej komedii. chodzą słuchy że pan Cezary wcieliłby się w postać czeczeńskiego bossa trzęsącego obwoźnym handlem. zdjęcia zaplanowane są na drugą połowę tego roku. kto wie, może wyjdzie kolejny hit na miarę pierwszej części

ocenił(a) film na 1
llubellak

Zaraz Ci się tu Matti wpisze :) -i co gorsza uwierzy w ten tekst.

użytkownik usunięty
llubellak

Nie ma jurz stadionu 10 lecia,ale czesc druga mogla by powstac.Wlasnie np Pazura muglby w niej zagrac,on ma talent komediowy,kto wie morze kiedys powstanie.

Na Boga człowieku ale ty jesteś niesamowicie bystry? Od dawna go nie ma? Ale nie martw się - sequel nakręcą albo na jakimś stadionie w niedawnym ZSRR i udawałby ten, albo wynajmie się np. Camerona, który w przerwie między zwiedzaniem Rowu Mariańskiego a sequelami Avatara odtworzy z detalami Stadion - od boiska, przez bazary z grami aż po burdele i domu wietnamców na dole:P.

Heh - zadziwiające którym podoba się ta kloaka poważnie odpowiadają na taki tekst - chociaż nie, to do przewidzenia:)

użytkownik usunięty
tc1987

Odpowiem ci na pytanie,stadionu nie ma chyba ze 3 lata.Szkoda bo czesto tam na wagary chodzilem.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
tcl987

Przynajmniej masz życie pełne przygód.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 2

Matti jeśli to naprawdę Ty i Twoja fotka to pełen podziw, "jurz" mnie tak rozśmieszyło, że szok. Wiesz co Matti zacznij może oglądać filmy z napisami to może coś sobie przyswoisz z naszego języka. Hehe czekam na Twoje kolejne posty z niecierpliwością :)

użytkownik usunięty
pyniu85

Nie lubie filmuw z napisami,ciezko jest za nimi nadarzyc.

ocenił(a) film na 1

czemu mnie to nie dziwi...?

użytkownik usunięty

norma wśród zwolenników tego filmu

ocenił(a) film na 1

I powiedzcie mi czemu, no czemu nie wygrałem jeszcze w lotka?

użytkownik usunięty
Jo_Mason

bo to pewnie oszustwo.

ocenił(a) film na 1

będą szukali statystów do scen na targowisku i w lokalnych peep showach. na razie producenci nie zdradzają szczegółów ale szykuje się nie lada zabawa i ubaw po pachy. podobno chcą zatrudniać prawdziwych fanów, kto wie może się zgłosisz

ocenił(a) film na 1
llubellak

Druga część będzie nosiła tytuł "Kac Bydgoszcz" a historia pokaże pojednanie polityków polskich.Na zakończenie filmu wszyscy bohaterowie wyjadą na bezludną wyspę i zostaną tam do usranej śmierci.Amen.

ocenił(a) film na 1
NastyMosquito

Zapomniałeś dodać że przy okazji będą gwałceni przez Janusza Paligłupa i Grockie alias Begalski.

ocenił(a) film na 1
tom126pe

Myślę,że ta druga część zdobyła by nagrodę "Orły 2014"....:D

ocenił(a) film na 1
NastyMosquito

Hm, ja natomiast myślę że druga cześć by zdobyła raczej Oscara w nowo stworzonej kategorii "Najbardziej klozetowy nieanglojęzyczny film"

tom126pe

Węzę są wystarczającą wskazówką co jest złe

honduras_w_kabanie

należy się nawet wąż dekady

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones