PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629035}
3,6 77 309
ocen
3,6 10 1 77309
1,3 18
ocen krytyków
Kac Wawa
powrót do forum filmu Kac Wawa

wyczytałem

ocenił(a) film na 1

w necie że nasza ''kochana'' ''kac wawa'' dostała Amerykański Laur dla najgorszego filmu w 3d. Jak dla mnie to w pełni na niego zasługuje szczere gratulacje

ocenił(a) film na 8
OLIN1

a dlaczego? co takiego strasznego jest w tym filmie? wesoły, lekki, bezstresowy, fajnie zagrała Bohosiewicz, Gąsiorowska czy Zbrojewicz.. To nie jest jakieś arcydzieło, ale ta cała obsesja na punkcie krytykowania tego filmu jest po prostu żałosna. Wolę lekką Kac Wawę niż przereklamowany i uwielbiany przez krytyków gniot pt Jesteś Bogiem, który oceniłeś na 10. Ja znam historię o której mówi ten film i na całe szczęście, bo inaczej nie wiedziałbym o co w nim chodzi, to tyle

ocenił(a) film na 1
makarow

Nie wiem jak można porównać '' Kac wawe '' do ''jesteś bogiem'' jak już coś to możesz porównać ''kac wawe '' do np. ''Wyjazdu integracyjnego '' czy ciacha i wszystkie trzy filmy są beznadziejne. A ty dajesz ciachu jedynkę a kac wawie dziesiątke i to z serduszkiem chyba tu coś jest nie tak '' fajnie zagrała'' Bohosiewicz , Gąsiorowska czy Zbrojewicz człowieku wszyscy aktorzy w tym filmie odwalili lipe Gąsiorowska '' fajnie '' to zagrała w ''Ki'' Nie rozumiem czemu tak bronisz tego filmu zapłacili ci? to jeden wielki gniot zarówno pod względem gry aktorskiej efektów 3d jak i reżyserii bez nadzieja

OLIN1

Moim zdaniem danie temu filmowi oceny 1/10 to zaszczyt dla tego filmu, powinni wprowadzić oceny ujemne.
Moim zdaniem ten film jest tak zły, że nic nie powinien wygrać :P

kopytko1234

Zgadzam się. Kompletny bark ambicji reżysera.

OLIN1

nie miał konkurencji

ocenił(a) film na 1
Orlagura

Właśnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones