PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=117102}

Kaczki Spryciarze w 24 i połowie wieku

Duck Dodgers in the 24 1/2th Century
7,6 339
ocen
7,6 10 1 339
Kaczki Spryciarze w 24 i połowie wieku
powrót do forum filmu Kaczki Spryciarze w 24 i połowie wieku

Pamiętam tą bajkę z dzieciństwa :) To jedna z moich ulubionych kreskówek z serii Warner Bros :) Walka z Marsjaninem Marvinem o to Iludium doprowadziła do wybuchu planety X :) a na końcu Daffy wznosi ręce ku górze nawznak chwały, a Marsjanin wisi trzymając się planety, a Porky wisi i trzyma Marsjanina za nogę i mówi "Wie...wie...wie...wielka mi rzecz...". Najlepsza scenka to ta kiedy Porky daje Marsjaninowi Dynamit i wypowiada życzenia urodzinowe :), albo jak się wymieniają listami :)

Obecnie na Cartoon Network jest serial na podstawie tej bajki. Też urocze :) Można się pośmiać :) Moja ocena dla obu bajek 9/10


Czy zauważyliście, że tą bajkę można zobaczyć w filmie fantastycznym "Bliskie Spotkania Trzeciego Stopnia ??, kiedy to córka głównego bohatera ogląda ją w telewizorze ??" To już macie ciekawostkę, dodawać !! :)

użytkownik usunięty

Miałem nie dodawać tej ciekawostki, ale dodałem tą ciekawostkę, ciekawe czy to zaakceptują. Pewnie odrzucą i zarzucą mi kłamstwo, tak jak już mnie niedawno obrażono :/

No comments...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones