PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=726490}

Kapitan Marvel

Captain Marvel
6,7 109 031
ocen
6,7 10 1 109031
6,4 40
ocen krytyków
Kapitan Marvel
powrót do forum filmu Kapitan Marvel

Wątek Ronana

ocenił(a) film na 8

Zastanawia mnie jak wypada wątek Ronana. Jest potraktowany kompletnie po macoszemu i ta postać po prostu JEST w tym filmie czy dostejemy jego genezę i jakieś hinty ku temu czemu w przyszłości stał się takim religijnym fanatykiem? Prosiłbym o odpowiedź tylko bez większych Spoilerów ; ) ; )

mordarg

Po prostu JEST w filmie. Niestety :(

ocenił(a) film na 5
mordarg

Tak jak we wcześniejszym komentarzu, Ronan po prostu jest. A jest tam tylko po to aby w ostatniej scenie z nim podkreślić moc CM. A robi to poprzez dwie rzeczy, jedną jest głupkowata mina. O drugiej przekonasz się oglądając film, o ile uznasz, że warto.

mordarg

Ronan wygląda jakby był wciśnięty do tego filmu na siłę, właściwie to mogłoby go tam nie być.

ocenił(a) film na 6
elim1

Generalnie, finał filmu jest suaby. Akt I i II są w porządku, ale III - chyba nawet nie jest to poziom Ant-Mana czy Dr. Strange'a.

ocenił(a) film na 10
mordarg

Ronana jest mi szkoda w tym filmie. Bardzo go polubiłam po GOTG i sądziłam że trochę rozwiną jego wątek.

ocenił(a) film na 1
sHe_4

kur... 10 ? Ja pie… Co ty masz za melona zamiast mózgu ? To chyba jakiś superhero pomór kory mózgowej. Zamiast szarych komórek masz zielone i to nie od lolka.

ocenił(a) film na 5
markin

Jak na razie to ty "masz melona zamiast mózgu", bo nie potrafisz uszanować oceny innej osoby

ocenił(a) film na 10
markin

Zalecalabym najpierw troszkę więcej kultury bo niby mówią, że z 'glupimi się nie dyskutuje'. Niestety, ale prawda jest taka, że jak nie umiesz uszanować ocen innych osób to tobie kora mózgowa zanika. Dziękuję za dyskusje na poziomie. Heh.

ocenił(a) film na 1
sHe_4

w tej materii nie ma żadnej dyskusji żeby była dyskusja musi być temat a to patologia z pomorem mózgu jedynie

ocenił(a) film na 8
sHe_4

Jak dla mnie bardzo nudna i sztampowa postać

ocenił(a) film na 8
mordarg

szkoda , szkoda -przykro słyszeć =/

ocenił(a) film na 1
mordarg

kot mu wyskrobał oko niezłe

mordarg

Ronan w ogóle jakoś inaczej wygląda tutaj, jakiś taki bardziej wygladzony czy cos ;) w pewnej chwili miałem nawet wrażenie, że to w ogole inny aktor jest, ale na napisach się okazało ze to jednak Lee Pace

mordarg

JEST i nic więcej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones