PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=726490}

Kapitan Marvel

Captain Marvel
6,7 108 978
ocen
6,7 10 1 108978
6,4 40
ocen krytyków
Kapitan Marvel
powrót do forum filmu Kapitan Marvel

dorastanie

ocenił(a) film na 6

Chyba dorastam. Jako wielki fan komiksów i pierwszych faz MCU teraz irytuje mnie kapitan marvel (głównie przez odtwórczynię głównej roli za połnięcie miotły i dziwne poruszanie się z nią i ciągłe miny jakby miała zatwardzenie), dziecinni strażnicy, śmieszy inaczej nowy antman, nieporadny spider-man i politycznie poprawna czarna pantera. Na szczęście jest avengers. A raczej Thanos. Tylko w nim nadzieja. Chyba dobrze że kończy się ta faza. Deadpool, ratuj MCU.

ocenił(a) film na 8
umo69

Wszystko co napisales takie powinno być i jest takie samo w komiksach wiec nie wiem czemu sie czepiasz

ocenił(a) film na 4
umo69

Deadpool będzie w MCU dopiero za parę lat.

ocenił(a) film na 8
_Redziak_

Jeśli w ogóle będzie, pierwszeństwo mają inni mutanci

ocenił(a) film na 7
Himiteshu

Hmmm. W ogóle ja wolę x menow od komiksów i filmów z ave. Do mcu powinien wkroczyć wolverine, można by odświeżyć motyw hellfire Club i zrobić ich takich jak w komiksach, jako arystokratyczna, staromodna sekta lub dać do mcu inne postaci ze świata mutantow

ocenił(a) film na 8
cykul

Ja bym chciał już doświadczoną drużynę w pierwszym filmie ale z podstawowym składem czyli Cyclops, Storm, Rogue, Nightcrawler, Jean, Collossus i Beast. Jako wróg Brotherhood of Evil Mutants, historia żeby dziala sie w różnych miejscach globu ( Rosja, Stany, Afryka, Niemcy itd ) I zeby kazdy czlonek drużyny wyglądał oryginalnie jak z komiksów z lat 90tych McFarlana. Dużo akcji, mało gadania, taki fan service. A potem w następnej częsci Weapon X, Wolverine, Gambit, Psylocke itd

ocenił(a) film na 8
umo69

Nazywając te filmy dziecinnymi zgaduję że sam masz pewnie 15-18 lat.
Właśnie ta "dziecinność" sprawia że te filmy są dobre, patetyczni Avengersi są po prostu śmieszni. Nijak do filmów o superbohaterach pasuje mi powaga i patos.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones