PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=726490}

Kapitan Marvel

Captain Marvel
6,7 109 034
oceny
6,7 10 1 109034
6,4 40
ocen krytyków
Kapitan Marvel
powrót do forum filmu Kapitan Marvel

imba na Rotten

ocenił(a) film na 4

- usunęli "want to see"
- audience score wynosiło 35% przy 71 800 głosach (8 marca)
- następnie gdy "audience score" spadło do 31% zaczęło się manipulowanie ilością negatywnych głosów, liczba oddanych głosów spadła do 58 350 głosów.
- następnie ilość oddanych głosów spadła do 4 000
- audience score wzrosło do 36% przy 4 300 głosach
- w tej chwili audience score wynosi 52% przy 27 890 głosach

w siedzibie myszki miki chyba nie śpią od 2 dni.

nawieczor

Nie dziwie się, skoro nawet tutaj na filmwebie, można spokojnie przeczytać, że "film to gówno, i na pewno na niego nie pójdę". Audience Score ogólnie mogłoby zostać usunięte, bo równie dobrze, i ja mogę wejść, i nasmolić co mi ślina na język przyniesie, i tym samym obniżyć notę filmowi. Boty są wszędzie, a na pewno "Białe Boty" są wszędzie :P

nawieczor

było 71 tys? Ja wiedziałem o 55 tys, musiałem mieć screen z innej godziny :)

Ale jak widać trolle i ameby umysłowe z zachodu wzięły się do roboty i zaczęły zaniżać ocenę. Nic dziwnego, że rotten usunął opcję want to see. Zrobiliby to bez względu na film gdyby skala trollowania była równie duża.

Dla nie zaznajomionych w temacie. Infinity war po roku ma 53 tys głosów na Rotten Tomatoes. Film ma rekordy w box officie i znacznie szerszą widownie. Po jednym dniu Kapitan marvel jak widać osiągnęła 70 tys głosów co jest oczywistym zaniżaniem oceny. Wzięło się to stąd, że ludziom z zachodu nie bardzo podchodzą feministyczne poglądy głównej aktorki i chcieli jej film zbojkotować. Jednocześnie wyrywając jej zdanie z kontekstu napędzają te gówno machinę mającą na celu obniżyć oceny filmu.

Innymi słowy, idźcie do kina, zobaczcie film, i sami oceńcie.

ocenił(a) film na 4
roach22

tutaj masz krótkie video ze screenem 71 800
https://www.youtube.com/watch?v=Buj0ufWtjno

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones