PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=726490}

Kapitan Marvel

Captain Marvel
6,7 108 978
ocen
6,7 10 1 108978
6,4 40
ocen krytyków
Kapitan Marvel
powrót do forum filmu Kapitan Marvel

się delikatnie rozczarowałem logiką serii. Skoro C.Marvel dołączyła do Furiego w latach świetności (miał oczko itd.) to czemu nie brałą udziału w walkach Avengers1, A.2, A.3... Czyżby tamte sytuacje nie były tragiczne w skali ludzkości żeby ją użyć?
Lepiej by było gdyby Kapitan Marvel dział się np na rok przed ostatnią częścią...

przemo_7792

Odpowiedzi na te pytania ma dostarczyć tenże film

przemo_7792

W Avengers 3 nie brała udziału, bo Nick Fury nie miał pojęcia co się dzieje, sama scena po napisach to wyjaśnia. Chociaż to trochę dziwne, że nikt z Avengers nie poinformował ani ONZ, ani Fury'ego. Dleczego akcja tego filmu miałaby się dziać na rok przed ostatnią częścią? W takim przypadku musieliby ją uwzględnić w Infinity War, a Marvel tak nie działa i zazwyczaj wypuszczają film z superbohaterem solo, wiec Kapitan Marvel musiałby wyjść przed A3 i Thanos zostałby pokonany już w w A3.

przemo_7792

Spot z Super Bowl...
https://www.youtube.com/watch?v=NCoPycawxUk
Więcej najnowszych zwiastunów: Facebook Trailery Srailery

ocenił(a) film na 3
przemo_7792

Captain Gender.

PPS

Captain (White men) Hater

ocenił(a) film na 3
sakinom11

Captain Racist aka Sexist.

ocenił(a) film na 8
przemo_7792

To tak jak milion innych superbohaterów, którzy juz wtedy niby istnieli ale nie mogli ich wrzucic do druzyny bo prawa itd

przemo_7792

Nie po to Fury zorganizował Avengers żeby co chwila wołać Carol Danvers na ziemie.

ocenił(a) film na 7
karcow

Ona sama powiedziała żeby wezwał ją TYLKO w wyjątkowej sytuacji. Poprzednie części takie nie były bo Nick miał Avengers którzy byli nadzieja ludzkości. Wymazanie połowy istnień zdecydowanie zalicza się do wyjątkowej sytuacji. :)

Bobeczek1910

Ale już wcześniej wybił kilka planet i nacji, przecież ziemia to tylko jedna z kilku tysięcy.

maximus_

Oglądałeś film ze zrozumieniem tego co widzisz ? Thanos nie wybił połowę ludzi na ziemi tylko połowę istnień we wszechświecie

chonest

ale chyba "kaptin gender" żyje w wszechświecie, a nie tylko na ziemi i widzi co się dzieje, nie potrzebuje jednookiego murzyna z ziemi do tego, a te dziecinne docinki to se dla starej przy niedzielnej zupie zostaw...

ocenił(a) film na 8
maximus_

widziałaby tylko skutek, zasadniczo Thanos do działanie przystąpił dość późno, więc mogła nie wiedzieć, o jego działaniach. Dziwniejsze że nie rozprawiła się z Ronanem.
Wracając do wezwania jej, dopiero na Ziemi poznała szczegóły.

przemo_7792

Też o tym samym pomyślałem zaraz po seansie a moja córcia powiedziała że przecież Fury miał ją wezwać tylko w naprawdę ważnej sprawie, czym córcia po prostu mnie rozbroiła

ocenił(a) film na 8
przemo_7792

Podobnie było z Czarną Panterą, nie brał udziału w A1 i A2, mimo że miał już "moc" i na dodatek przebywał na Ziemi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones