PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=726490}

Kapitan Marvel

Captain Marvel
6,7 108 978
ocen
6,7 10 1 108978
6,4 40
ocen krytyków
Kapitan Marvel
powrót do forum filmu Kapitan Marvel

Spodziewałem się kiepskiej Larson ale ku mojemu zaskoczeniu daje radę ( dalej uważam, że nazwanie jej aktorką to niesamowity kosmiczny komplement ) i przyjemnie się ją ogląda ale chyba tylko dlatego że poziom filmu bardziej nadaje się na niedzielny seans w TV a nie hit Marvel'a który jeszcze zostaje wydany w tak ważnym momencie między kulminacyjnym zakończeniem sagi.

Fabularny "twist" może zaskoczyć chyba tylko publiczność poniżej 15 roku życia i przez cały seans miałem wrażenie że właśnie dla nich stworzono ten film. Nie widzę innego wyjaśnienia na tak skonstruowaną fabułę z tak kiepsko rozpisanymi postaciami.
Do tego uważam że tym filmem Marvel zaprzepaścił sobie szansę na hit jaki mógłby być solowy film o Furym.

Z drugiej strony czego można było się spodziewać dając taki projekt w ręce tak niedoświadczonych osób.

Pozostaje jedynie nadzieja że w przypadku Black Widow zatrudnią osoby pokroju Kathryn Bigelow.

Te wszystkie zapowiedzi że KM ma być kluczem do pokonania Thanosa… Przy wszystkich dotychczasowych postaciach wygląda jak zabawka…


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones