PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32135}
6,7 125 983
oceny
6,7 10 1 125983
5,1 14
ocen krytyków
Kariera Nikosia Dyzmy
powrót do forum filmu Kariera Nikosia Dyzmy

Tragedia...

ocenił(a) film na 3

tylko to słowo ciśnie się na usta po obejrzeniu. Aktorzy, sytuacje, cały scenariusz, wszystko, dosłownie wszystko jest momentami tak plastikowe, że już bardziej się nie da.
Poza naprawdę niezłym Andrzejem Grabowskim tego filmu nic nie broni.

ocenił(a) film na 8
natan_

A książkę Pan czytałeś, czy tylko tak pierdzielisz trzy po trzy żeby kogoś zainteresować swoją osobą? xD

ocenił(a) film na 3
seprioth

Książki nie czytałem, ale czy trzeba to zrobić żeby móc ocenić film ? Mam za to porównanie do serialowej wersji Nikodema gdzie główną rolę zagrał Roman Wilhelmi i tego oceniam bardzo wysoko.

ocenił(a) film na 7
natan_

Jaki był koszt jednej i drugiej produkcji?Serial kosztował krocie.A tu jeden film, ten sam przekaz co w serialu i w książce, Pazura zagrał super, a nie jestem jego fanem.Ale to moje odczucia.Każdy ma inne gusta.

ocenił(a) film na 3
darras67

Też nie jestem fanem Pazury, uważam że prawie wszędzie gra tak samo, sztywno i kiepsko. Działa mi tym na nerwy, ale to subiektywna ocena i każdy ma prawo się z nią nie zgodzić. Kariera Nikoda z jego udziałem nie broni go w żaden sposób.

ocenił(a) film na 7
natan_

A ja uważam że film nie jest najgorszy.Widziałem cały stos beznadziejnych filmów i teg do takowych zaliczyć nie moge.Miejscami tępy ale mówie nie najgorszy. Pazura świetny (którego uważam za świetnego aktora) i Grabowski też.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones