PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=517114}

Kieł

Kynodontas
7,1 44 750
ocen
7,1 10 1 44750
7,5 31
ocen krytyków
Kieł
powrót do forum filmu Kieł

Moja ocena

ocenił(a) film na 7

Film ten jest trudny do zrozumienia , jak dla mnie film jest "niedokończony" . Myślałem , że na końcu
starsza córka wyjdzie z bagażnika i zobaczy normalny świat .

bula97

też mi brakuje tego momentu, jakiejś iskierki nadziei

ocenił(a) film na 6
bula97

A mi się zakończenie podobało. Córka robiła wszystko tak jak uczył ją ojciec, a mimo to nie przeżyła.

ocenił(a) film na 7
Dawid_19

a ona umarła , bo to właśnie też nie jest wyjaśnione co z nią dalej ?

ocenił(a) film na 6
bula97

tak mi się wydaje że umarła, ani nie było walenia w bagażniku, nic tylko długie ujęcie samochodu

bula97

Moim zdaniem udusiła się w tym bagażniku. W końcu praktycznie całą noc spędziła w nim zatrzaśnięta, na dodatek dość zmasakrowana na własne życzenie. Przypuszczam, że w następnej scenie (gdyby była) ojciec znalazłby ją w tym bagażniku, chcąc schować zakupy i kto wie, może by przejrzał na oczy...

ocenił(a) film na 9
Dawid_19

Też mi się podobało zakończenie. :)
Ale chwila, on jechał po psa, później musiałby go wsadzić do samochodu... Tak sobie myślę, że może by go włożył właśnie do bagażnika... I wtedy by ją znalazł w nim i zabił- taka moja wizja!

ocenił(a) film na 8
eternalsmiles_2

raczej na sto procent nie włożyłby psa do bagażnika.

ocenił(a) film na 5
eternalsmiles_2

Też nie wierzę, że włożył by psa do bagażnika i również nie wierzę, że by ją zabił. To jednak córka, mimo wszystko... Coś innego by wymyślił.

ocenił(a) film na 9
Kira91

Jezu.. przecież ta moja "wizja" jest przesycona irracjonalizmem i brakiem logiczności.. Taka wyidealizowana..

ocenił(a) film na 9
bula97

ona nie może wyjść z bagażnika, w końcu bezpieczna jest tylko w domu - a jeśli poza domem to w samochodzie. a skoro to jest jedyne "bezpieczne" miejsce to w nim musi zostać. najwyraźniej do końca....
według mnie, oczywiście:)

ocenił(a) film na 8
human4pain

a wg. mnie ona była "tą niegrzeczną" i po obejrzeniu filmów coś w niej się zmieniło, wybiła zęba, wyszła z bagażnika i wszystko wyjdzie na jaw ! ;)

ocenił(a) film na 7
Madziaff

Jak wyszła z bagażnika? Wejdź do bagażnika i spróbuj otworzyć go od wewnątrz. Pewnie skończyłoby się tak jak napisała eternalsmiles_2.

ocenił(a) film na 8
Gomez_2

błędne wyobrażenie, że jakby wyszła... byłaby szczęśliwsza???

ocenił(a) film na 6
Gomez_2

Nie wiem czy akurat w tym Mercedesie ale w niektórych samochodach da się od środka otworzyć bagażnik.

Jak dla mnie ona nie żyje.. ale w tym filmie jest tyle niedopowiedzeń, że zakończenie też pewnie specjalnie tak pozostawione żeby nie było do końca jasne.

ocenił(a) film na 9
human4pain

ja sie zgadzam z human4pain ...przeciez film pokazuje ze mimo ucieczki logika dziewczyny jest dokładnie wytresowana...gdyby chciała spobie uciec tak od sobie to nie wybijałaby zęba..tylko zwiała poprostu a ona została w bagazaniku bo tylko w samochodzie jest bezpiecznie...ona nie chciał poznac swiata tylko udac sie pozaa płot...i tak zrobiła ..jak zasady ojca mowiły

ocenił(a) film na 7
bula97

Moim zdaniem nie wyszła bo w Mercedesie się nie do otworzyć od środka i to tak miało się skończć

ocenił(a) film na 2
bula97

Pisz, że spojlerujesz!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones