PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106679}

Klub potworów

The Monster Club
6,6 583
oceny
6,6 10 1 583
Klub potworów
powrót do forum filmu Klub potworów

Oglądalam ten film 27 lat temu jako dzieciak i mam do niego wielki sentyment , był to
pierwszy horror jaki widziałam :) . miło było obejrzeć ten film powtórnie po tylu latach

ocenił(a) film na 8
ivawiedzma

Tez pamietam, kiedy dzieckiem bedac nie moglem spac, po ostatniej scenie. "Zawsze dajemy policyjna eskorte starszyznie wracajacej do domu. Po latach, zwrocilem uwage na te rockowe zespoly, ktore wystapily goscinnie...

ocenił(a) film na 8
ivawiedzma

Ja długo szukałam tego filmu i trafiłam na niego przypadkowo. Oglądałam to jako dzieciak. Pamiętam że ostatnia historia mnie wystraszyła, natomiast pierwsza zasmuciła.

Sighma

Ha, też widziałem go jakoś 20 parę lat temu. Puścili go późno w nocy w tvp, ale nagrałem na video. A później bałem się oglądać i niektóre fragmenty przewijałem na podglądzie.
Właśnie go odnalazłem na YT i sam się zastanawiam jakie po tylu latach zrobi wrażenie (pewnie rozśmieszy bardziej :)

barranek

Ja to po raz pierwszy oglądam teraz w wieku 33 lat i niestety, jak dla mnie nie przetrwał próby czasu, nie śmieszy nie straszy, tylko momentami intryguje, najciekawsza jest ta historia z monsterklubu.

Zajcevv

No cóż, muszę się zgodzić - nie wytrzymał próby czasu. Chociaż.... ta historyjka o ghoulach zrobiła wrażenie...

ocenił(a) film na 9
Sighma

Historia o gulach też najbardziej wryła mi się w pamięć. Oglądałem ten film po raz pierwszy jakoś pod koniec lat 80tych.

ivawiedzma

Może ktoś podać link do strony z filmem online?:)

ocenił(a) film na 9
Bawimordka

https://www.youtube.com/watch?v=PUn8YhFGzHg

ivawiedzma

Oglądałaś go 27 lat temu, byłaś wtedy dzieckiem, temat założony 5 lat temu. Nazbierało się trochę tych lat :)
Na tym zdjęciu wyglądasz słodko ;)

ivawiedzma

Widzę, że nie jestem sam. To samo. Oglądałem jako dzieciak i był to mój pierwszy horror i prawdopodobnie w ogóle film który mnie zaciekawił. ( o tym kolesiu co wjechał do wioski kanibali)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones