PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35846}

Kobieta jest kobietą

Une femme est une femme
7,5 3 366
ocen
7,5 10 1 3366
7,8 9
ocen krytyków
Kobieta jest kobietą
powrót do forum filmu Kobieta jest kobietą

Niestety, chciałam się dać przekonać, ale widocznie twórczość Jeana Luca Godarda nie jest w stanie trafić w mój gust. Jak dla mnie ten film to jest jeden wielki, chaos, nic nie wiadomo, muzyka wrzucana na chybił trafił i później również na chybił trafił urywana. No po prostu nie dało się tego oglądać z przyjemnością.

monika_a1

"No po prostu nie dało się tego oglądać z przyjemnością." - a czy powinno? Jest całe mnóstwo filmów które powstały, aby unieprzyjemniać czas w czasie oglądania, przyjemność z oglądania nie jest celem wielu filmów, wiele osób o tym zapomina. Szukasz eskapizmu w kinie artystycznym? To wybrałaś zły adres. A Godard należy do reżyserów, którzy lubi dręczyć widzów, zwodzić, grać z ich oczekiwaniami i dawać im coś czego oni wcale nie chcieli.

ocenił(a) film na 4
brava

Tego właśnie mi dostarczył:)

ocenił(a) film na 8
monika_a1

Widzisz... Nikt nie zna Ciebie lepiej od Godarda, a Ty dajesz temu filmowi tylko 4/10. Wstydź się. ;D

ocenił(a) film na 8
ocenił(a) film na 10
monika_a1

No patrz, a ja się doskonale bawiłem. Bo też i zabawą ten film de facto jest - zabawą Godarda z kinem, z jego konwencjami, motywami itp. W sumie to dość niezwykły film w karierze tego reżysera, choć "Męski-żeński" jest podobny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones