PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=830715}

Kobiety biegną

Ženy v běhu
6,4 1 055
ocen
6,4 10 1 1055
Kobiety biegną
powrót do forum filmu Kobiety biegną

Marzyłoby mi się, żeby nasi filmowcy umieli robić takie filmy. Kto lubi takie czeskie klimaty polecam coroczny festiwal filmowy w Cieszynie "Kino na Granicy". Mnóstwo perełek tam można znaleźć..

Prochowski3

Jaka to perełka? Typowo europejska, prościutka komedyjka. Czesi są mocno w tyle za europejskim kinem, chociażby polskim.

ocenił(a) film na 8
Fugun

wydaje mi się, że kolega pisał o festiwalu filmowym i o tym, że tam można znaleźć perełki filmowe ;) prosta komedia to fakt, ale bardzo przyjemna i dobrze zrealizowana. Poprosiłbym z kolei przykłady filmów z Polski i Europy, które są bardziej do przodu od tego filmu. Chętnie nadrobię zaległości.

Fugun

Hmm o jakim to kinie polskim mówisz, bo raczej nie o komediach które niestety od lat są większości gniotkami :)

ocenił(a) film na 8
Fugun

Film na 6-7 ale na plus ma ode mnie to że jakby to był film polski to musiałbym sie gapić na Karolaka i Adamczyka.

ocenił(a) film na 7
Prochowski3

Oj tak! Do zobaczenia w sierpniu:)

ocenił(a) film na 7
Prochowski3

Film na niedzielne 1 majowe popołudnie.
Było na TV6
Czesi nam zazdroszczą filmów- czytałem opinie o Psach na czeskim odpowiedniku filmwebu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones