PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=297154}

Kochanice króla

The Other Boleyn Girl
7,1 105 585
ocen
7,1 10 1 105585
5,0 12
ocen krytyków
Kochanice króla
powrót do forum filmu Kochanice króla

Nie lubię filmów kostiumowych.Na dodatek film od razu skreślałem jako dobre kino.Ku mojemu zaskoczeniu okazał się świetnie skonstruowaną fabułą z dobrą grą aktorską.Film rozwija się - od nijakiej opowiastki na samym początku ,wiedzie nas poprzez intrygi kobiet , aż do trzymającego w napięciu zakończenia.

ocenił(a) film na 8
nowyjork152

Zgadzam się ze wszystkim. Film jest bardzo dobry :D Pozytywnie mnie zaskoczył spodziewałem się że będzie nudny ale się myliłem. Polecam :D

ocenił(a) film na 6
nowyjork152

A ja bardzo lubię filmy kostiumowe ale ten mnie nie powalił. Jakiś taki nijaki ;) Patrzyłam na niego jak na krajobraz za oknem- ot czasami zdarzy się coś umiarkowanie ciekawego. Tylko Natalie Portman mi się podobała. Niestety też nic mnie w napięciu nie trzymało bo to, że Annie głowa spadnie wiadomo było z historii.

ocenił(a) film na 8
nowyjork152

Ja też nie przepadam za filmami historycznymi ale "Kochanice króla" mi się wyjątkowo podobały. Nigdy nie lubiłem historii dlatego fabuła do samego końca trzymała mnie w napięciu.

ocenił(a) film na 7
nowyjork152

tak samo myślę. W sumie film obejrzałam jakoś tak z nudów , nie spodziewałam się po nim rewelacji a tu- pozytywne zaskoczenie...

nowyjork152

mnie się film bardzo podobał, Natalie zagrała Anne rewelacyjnie.

sharvari

Natalie jako Anna po prostu była najlepsza!
Film nieprzewidywalny, ciekawy z bardzo dobą grą aktorską wszystkich aktorów (nie tylko Natalie ;) )
Polecam miłośnikom filmów kostiumowych, natomiast hisotrykom to ja nie wiem czy się spodoba, bo jest momentami różny od prawdy :).

nowyjork152

Na początku podeszłam sceptycznie do tego filmu, jednak również muszę przyznać, że z całą pewnością zasługuje na oceną bardzo dobrą (a w moim przypadku nawet trafia na listę ulubionych filmów). Film trzyma w napięciu i czasem chciałoby się komuś przywalić ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones