PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=297154}

Kochanice króla

The Other Boleyn Girl
7,1 105 575
ocen
7,1 10 1 105575
5,0 12
ocen krytyków
Kochanice króla
powrót do forum filmu Kochanice króla

I ta boska N.Portman...Bardzo dobrze zagrała.
Film bardzo wciągający.

ocenił(a) film na 7
MrBoomee

Zgadzam się, wczoraj obejrzałam film, bardzo mi się podobał, Portman zagrała super, Scarlett Johansson jak dla mnie była słabsza, ale i tak ta para fenomenalnych aktorek była udana. Jak dla mnie Portman była genialna w scenie jej śmierci, prawdziwe przerażenie malowało się na jej twarzy, dla mnie mistrzowsko zagrane

ocenił(a) film na 9
MrBoomee

Jak dla mnie duuuuuuuuuuuuużo lepszy od ''Dumy i uprzedzenia'', która wiała nudą.

albela88

Natalie i Scarlett są świetne w tym filmie...podoba mi się też Anna Torrent

poxx

Scarlett trochę niemrawa, ale to chyba wina scenariusza. Tylko "akt zdrady" "niech was bóg błogosławi" czy coś.

użytkownik usunięty
MrBoomee

Bardziej mi sie podoba gra Scarlett i jej uroda,niz Natalie. ;) fajny film.

A co ma przepraszam Duma i uprzedzenie do Kochanic króla?
W czym te filmy niby są do siebie podobne?
Opowiadają o zupełnie innych problemach głównych bohaterów,
Duma jest o wiele lżejszym i zabawniejszym filmem, Kochanice króla
poruszają bardziej poważne wątki jak na przykład zdrada
czy śmierć !

MrBoomee

yyyyy? o.O
dokładnie, zgadzam się z SusanSt.
nie oglądałam jeszcze "Kochanic króla" ale dobrze jest mi znana historia Henryka VIII Tudora, jak i książka i film "Duma i uprzedzenie" i nie potrafię znaleźć ŻADNEJ analogii pomiędzy autentyczną historią monarchy z XVI w. a lekką fikcyjną opowiastką o dziewuszkach z XIX w. :| no, może to, że obie historie mają miejsce w dawnej Anglii :P

ocenił(a) film na 5
MrBoomee

Serial The Tudors jest rewelacyjny! Kochanice Króla o wiele się różnią od serialu no i od historii
, niestety :/ a co do Dumy i Uprzedzenie nie ma porównania, ale film byl lepszy od kochanic...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones