PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=297154}

Kochanice króla

The Other Boleyn Girl
7,1 105 584
oceny
7,1 10 1 105584
5,0 12
ocen krytyków
Kochanice króla
powrót do forum filmu Kochanice króla

Mi, jako jednej z nielicznych widzę, film się BARDZO podobał, uwielbiam tę historię, klimat filmu, a gra aktorska jest wg mnie mistrzowska! I właśnie po tym filmie skusiłam się na 4 sezony serialu "The Tudors" czyli Dynastia Tudorów - serial zachwycający, zgodny z faktami historycznymi i naprawdę wciągający!! Polecam! Tylko Anna tam urodą nawet nie umywa się do Natalie Portman! :)

ocenił(a) film na 4
kawill

tez uwielbiam "the tudors" najlepszy serial pod słoncem <3

ocenił(a) film na 6
kawill

"Dynastia Tudorów" nie jest do końca zgodna z faktami historycznymi. Oglądając pierwszy sezon miałam nadzieję, że powstało coś naprawdę porządnego, a jednak... Kiedy wgryzłam się w temat okazało się, że twórcy często połączyli pewne fakty, uogólnili... Na pewno po to, aby historia była łatwiejsza do rozumienia i żeby ciągle się coś działo...

ocenił(a) film na 10
Manioslaw

tutaj Anna jest 100 razy lepsza niż w Dynastii Tudorów.

kajka_26

Fizycznie bardziej mi odpowiada Portman, ale więsze pole do popisu, z racji tego, ze Tudorowie to serial, miala Dormer :)

ocenił(a) film na 9
Qdom

A według mnie to włąsnie Nathalie Dormer jest ładniejsza. The Tudors nic nie pobije. Kochanice króla są takie jakieś niemrawe ^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones