PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=297154}

Kochanice króla

The Other Boleyn Girl
7,1 105 585
ocen
7,1 10 1 105585
5,0 12
ocen krytyków
Kochanice króla
powrót do forum filmu Kochanice króla

Wydaje mi się że gdyby nie obsada to na ten film bym nawet nie spojrzała. Choć dużo się w nim dzieje. Nie wspomnę, że przez cały film król Henryk doprowadzał mnie po prostu do szału. Mógł wynająć sobie całe stado kobiet do rodzenia mu dzieci a potem każdą po kolei zostawiać. No ale nie będę już tu tak komentowała fabuły ;) Cały film ogółem do obejrzenia. Dałabym jakieś 6/10

ocenił(a) film na 7
Lapulka

zgadzam się, tylko obsada ratuje ten film.

Lapulka

mówisz, że król Henryk doprowadzał Cię do szału? poczytaj trochę historii. Postać odgrywana w filmie doskonale oddaje charakter historycznej osoby króla, który istniał naprawdę. Historia wyraźnie mówi, że miał wiele kochanek i żon. Wszystkie służyły mu do wyżycia się seksualnego i rodzenia dzieci. Kiedy jedna mu nie mogla dać męskiego potomka, to przestawał ją "kochać". Niestety, ale tak było naprawdę. Anglia naprawdę zerwała z papiestwem przez zachcianki seksualne króla Henryka VIII. Przykre, ale prawdziwe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones