PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=297154}

Kochanice króla

The Other Boleyn Girl
7,1 105 589
ocen
7,1 10 1 105589
5,0 12
ocen krytyków
Kochanice króla
powrót do forum filmu Kochanice króla

Ja stawiam na Natalie
bo wolę brunetki.

dawid7545

portman niech bedzie ... bo jak na johanson sie patrze to mi niedobrze... no coż a chciałam obejrzeć ten film. Ale jeżeli ona tam gra jest to wykluczone, bo tylko humor sobie popsuje. pozdrawiam

dawid7545

Natalie!!! Poza urodą cenię u niej skromność, bo mam wrażenie, że Scarlett za bardzo "jedzie na opinii" Allena - choć pod względem aktorskim nie mam jej na razie nic do zarzucenia. Ale chyba przez to panna jest zbyt pewna siebie i wymaga wysokiej gaży, tak gdzieś przeczytałam.

nikotyna

...poza tym Scarlett ma trochę "wieśniacki" wyraz twarzy. Nie, żebym ja była ideałem, ale jak już oceniać urodę, trzeba wybór jakoś uzasadnić:)

nikotyna

Wolę Scarlett Johansson:-)

dawid7545

zdeeecydowaanie Portman. johanson cycata blondyna, a takie kocha wiekszosc ludzi;/ nie wiem dlaczego:P

ocenił(a) film na 9
dawid7545

Zdecydowanie Scarlett - ta kobieta jest najzwyczajniej przepiękna...

btw. Elendil wszyscy wolą takie? dziwne bo w tym temacie oprócz binka i mnie wszyscy wolą Natalie (która również piękną kobietą jest, jednak Scarlett nie dorównuje;))

w4ffel

raczej na odwrót-scarlett nie dorównuje natalie. johanson to taka pusta blondyna, nie wiem czy wiesz co mam na myśli

ocenił(a) film na 5
Mara_15

Całkowicie sie z Tobą zgadzam. Zdecydowanie lepiej wygląda Portman:)

użytkownik usunięty
gof

Uważam, ze obie panie są niebywałej urody, lecz jednak Scarlett, przy Natalie, wygląda ... prostacko.
Od Portman bije swego rodzaju klasa, dostojeństwo i naturalne piękno, nie wiem jak to wyrazić. Zwróćcie uwagę na zdjecia, na ktorych są razem, wtedy kontrast jest największy.
Oczywiście Scarlett jest również urocza, ale nie może równać się z Natalie.

ocenił(a) film na 10

Oczywiście,że Natalie...Scarlett może nie jest zła ale ja nie przepadam za słodkimi blondyneczkami pozwalającymi macać sie po cyckach:P Natalie jest naturalna,piękna i ma coś w sobie,czego nie ma żadna inna aktorka:)

ocenił(a) film na 9
Aleera_2

Taak Natalie,ale Aalera nie kazda blondynka daje sie macac po piersiach,a tym bardziej Scar tego nie robi,tak w woli scisłości

zdecydowanie masz rację!! Scarlett owszem jest śliczna jak ma pełny makijaż ale bez niego przegrywa w przedbiegach i Portman( za którą właściwie nie przepadam ale urody jej odmówić nie można). Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 10
dawid7545

Natalie zdecydowanie !! Scarlett tez jest piekna, ale Portman jest idealna pod kazdym wzgledem i nikt jest nie pobije..

ocenił(a) film na 10
dawid7545

Natalie zdecydowanie !! Scarlett tez jest piekna, ale Portman jest idealna pod kazdym wzgledem i nikt jej nie pobije..

Domino_19

Natalie zdecydowanie

ocenił(a) film na 10
dawid7545

Natalie zdecydowanie !! Scarlett tez jest piekna, ale Portman jest idealna pod kazdym wzgledem i nikt jej nie pobije..

ocenił(a) film na 3
Domino_19

Natalie oczywiście:). Johanson już mi się przejadła.

ocenił(a) film na 5
dawid7545

Po obejrzeniu filmu wybieram Scarlett. Wygląda świeżo i naturalnie, a Natalie na trochę przemęczoną. W dodatku w tych obcisłych sukniach, Johansson prezentowała się bajecznie i te jej pełne usta... Chociaż Natalie też jest bardzo piękna, ale według mnie Scarlett po prostu była idealna. Pozdrawiam

dawid7545

oczywiście, że Natali ;) historia się kłania he he he

dawid7545

Zdecydowanie Portman, Johanson moze i ma cos w sobie tzw. przyciaga natomiast uwazam ze jest brzydka.

ocenił(a) film na 8
Moi_

jedną i drugą bym ciou jak siemasz. nie zastanawiałbym się ani chwili, chociaż w tym filmie pani portman była bardziej atrakcyjna, chyba im bardziej niegrzeczna tym bardziej mnie kręci :))

Kamyk_7

Portman,Johanson jak dla mnie to nic specjalnego

dawid7545

Pffff...... ja myślę, ale to tylko moje zdanie, nie będę się z nikim kłócić, że Natalie jest przeciętna. W sumie nic specjalnego. Nawet mogłabym powiedzieć, że ona mnie nudzi. Brunetka, wąski nos, nudne oczy, lekko kwadratowa twarz. Widziałam już 78342657863427678324653468237806842 albo i więcej taki dziewczyn. W Scarlett podoba mi się to, że ona przyciąga wzrok, wa ciekawszy wygląd moim zdaniem, i nie zgodzę się, że Scarl jest pustą blondyną dającą macać się po cyckach. Jest moim "skromnym" zdaniem elegancka, choć nie klasyczna. Jeżeli nazywać jedną z nich klasyczną to już bardziej Natalie. Scarlet jest atrakcyjna, ale nie tandetna. Zdecydowanie wolę ją niż Portman.

ocenił(a) film na 10
FreddieQueen1908

Wyjełeś mi to z ust.Scarlett przyciąga i intryguje swoją niebywałą urodą, a Natalie jest ładna ale przeciętna.

FreddieQueen1908

No proszę, już myślałam, że to tylko moje zdanie;) Dla mnie Portman jest... POPRAWNA. Niby wszystko jest (mowa o twarzy, bo o figurze nie ma za bardzo co rozprawiać), nie ma do czego się przyczepić (osobiście bym sie przyczepiła do nieładnych brwi jak u Nataszy Urbańskiej czy Demi Moore... fu), ale ani to ciekawe, ani... no nie wiem, jest znośna, ale "tego czegoś" brak. Scarlett natomiast ma urodę, której musi pomóc sztab stylistów, aby nie wyglądała nijako, jednak jak już jej pomogą, to jest to soczysta i seksowna, przede wszystkim kobieca dziewczyna. Natalie jest jedynie dziewczęca, kobiecości w niej nie dostrzegam.

dawid7545

Zdecydowanie Scarlett Johansson. Nic nie mam do Portman, jest spoko aktorką ale jeśli chodzi o urodę to zupełnie nie ta liga :)

dawid7545

Piekniejsza jest raczej Scarlett Johansson chociaz ktora lepiej wyglada W TYM FILMIE to trudno powiedziec.

ocenił(a) film na 8
TheJ4ck4L

Obie panie mają niezwykłą urodę. Natalie - klasyczną, natomiast Scarlett zachwyca elegancją. Mimo wszystko stawiam na Johansson. Gdyby tylko była brunetką, byłoby idealnie, choć przyznacie, ze blond pewnie bardziej do niej pasuje. A poza tym, zwróćcie uwagę na jej świetny głos ;).

dawid7545

Zależy do czego świetny. Czasami pasuje do nastroju filmu jak np. w "Czarnej Dalii", ale czasem psuje jej ogólny wyraz, wydaje się taki za twardy i ochrypły jak u żula... Ale ogólne Scarlett jest ok;)
Ale jeśli mam porównać z Portman, to zdecydowanie wybiorę Natalie;)

ocenił(a) film na 8
mabia_2

Scarlett!!! Fajna blondi...A w tym filmie jeszcze grała taką wstydliwą i szarą myszkę...

dawid7545

Natalie!!! Na Nią mogę patrzeć bez końca, a Johanson wyglada jak świnka ;P

ocenił(a) film na 6
andzia_8

Też własnie uważam ze Johanson z twarzy wyglada jak świnka piggy.

justysia_6

Natalie Portman:-))))

dawid7545

Zdecydowanie Scarlett Johansson.
Ona jest ikoną piękna.

ocenił(a) film na 4
Danielleweed

Jak dla mnie, to nie ma ich co porównywać - Natalie jest bardzo ładna, w Scarlett absolutnie nie widzę nic specjalnego.A przy okazji naprawde piękne blondynki to moim zdaniem Charlize Theron, Marylin Monroe, Magdalena Mielcarz, Keira Knightley...

dawid7545

Obie są paskudne :P
bhdfhdjd
jsdgfghfd

dawid7545

Scarlett. do Portman nic nie mam, ale jej uroda jest po prostu mdla.

ocenił(a) film na 7
horovitz

Natalie bez dwoch zdan- urody Scarlett nie trawie.

dawid7545

Zdecydowanie Natalie:) Ma w sobie coś świeżego, czego brak większości "pięknych hollywoodzkich gwiazdek, które wyglądają tak samo". Bije od niej elegancja, kobiecość, a zarazem dziewczęcość:P. Nie musi nałożyć tony tapety, jest po prostu piękna z natury:)
Co do Scarlett... Wiem, że uważana jest za najseksowniejszą, najpiękniejszą (bla, bla, bla), ale nie mogę patrzeć na jej wydęte usta:P Wygląda jak ryba z "ustopląsem" ;P

PS Jako obiektywna blondynka wybieram ładniejszą brunetkę ;)

ocenił(a) film na 8
kasiasosna

Te usteczka działają jednak na wyobraźnię;) hihih

ocenił(a) film na 7
dawid7545

Ja nigdy za Portman nie przepadałam, zawsze wolałam Johanson, ale jakoś w tym filmie jest na odwrót. Portman mnie zaskoczyła pozytywnie. Wygląda dużo lepiej :)

enigmatique92

Zdecydowanie Portman! Jest klasycznie piękna, a przy tym oryginalna, nie wygląda jak plastikowa laleczka (m.in. dzięki charakterystycznym brwiom). Jeśli chodzi o Scarlett, też nie rozumiem całego zamieszania wokół niej; kiedy jest "zrobiona" (i mam na myśli mocny makijaż) wygląda całkiem nieźle, ale bez mocnej charakteryzacji staje się całkiem nijaka, co widać w filmie. Jak ktoś już przede mną stwierdził - jej twarz jest lekko prostacka, a duże usta w połączeniu z małymi oczkami nadają jej prosiaczkowaty wygląd. O ile Natalie podobałaby się w każdej epoce, to typ urody Scarlett w czasach Henryka VIII nie znalazłby uznania. Ale to oczywiście tylko moja opinia.

nanya_2

O nie... Nie mogę się zdecydowanie zgodzić z tym, że Portman by sie podobała w każdej epoce, a tym bardziej nie mogę sie zgodzić z tym, że Scarlett nie podobałaby się na przełomie XV i XVI wieku! A Tycjan? Giorgione? Ich kobietom z pewnością bliżej do Johansson niż do wątłej kanciastej Natalie (która o karierze piękności u schyłku XVI wieku i później mogłaby tylko pomarzyć)! Uroda Natalie nazywana jest klasyczną nie dlatego, że podobałaby sie w każdej epoce, a dlatego, że ma symetryczne rysy, takie do których nie można się przyczepić, obiektywnie ładne, choć dla niektórych nudne (bo klasyczne - bez niespodzianek). Może za wyjątkiem brwi.

Prawdziwa_Magdalena

Oczywiście nie naskakuję na Twój osobisty wybór, mój komentarz to tylko zboczenie zawodowe;)

Prawdziwa_Magdalena

Spoko, nie poczułabym się urażona :) Może źle to wyraziłam, chodzi mi o to, że jednak uroda Portman jest ponadczasowa, bo harmonijne rysy, jak sądzę, doceniano zawsze (tzn. nigdy nie powiedzianoby o niej, że jest brzydka). Ogólny zarys Scarlett faktycznie może przypominać Tycjanowskie muzy, ale sama jej twarz, po przyjrzeniu się z bliska... no nie wiem, mi ona nie leży. A jej typ urody wydaje mi się bardzo nowoczesny.
Natomiast co do figury, również wolę kobiece kobiety (chociaż nigdy nie rzuciło mi się w oczy, że Natalie jest koścista,muszę się przyjrzeć:), jednak w tych sukniach tak naprawdę atrybutów Scarlett za bardzo nie widać..

nanya_2

...;> A wracając do filmu, to pisałam w innym temacie właśnie, że niestety (bo wolę Johansson;P) Portman w tym filmie wygląda w tych kiecach i ogólnie lepiej. Ale ten temat jest niejednoznaczny, więc piszę ogólnie o jednej i drugieja nie w kwestii tego filmu. Pozdrawiam Cię;P

dawid7545

Obie lubię.
Chociaż jeśli miałbym wybierać, to stawiałbym na Scarlett. Poza urodą ma niesamowity urok osobisty,wdzięk i seksapil. Po prostu przykuwa wzrok. Poza tym lubię jej zachrypnięty głos.

jestem_piatym_elementem

Dodam jeszcze,że nie uważam,żeby była głupią blondyną. Po prostu lubi,gdy zwracaca się na nią uwagę. Już taka jest - krzykliwa. Umiejętnie manipuluje mediami kreując się na słodką idiotkę.Opowiada o mężczyznach,ubraniach,czyli o tym,co interesuje ludzi.Uważam,że jest inteligentna i bardzo zdolna.Dobrze dobiera role.Tylko niech nie przesadzi,bo gazety będą tylko pisać o jej życiu prywatnym,a zapomną o talencie.

dawid7545

Natalie bez dwóch zdań.Scarlett jest piękna zaprzeczyć nie moge ale Natalie ma elektryzującą urodę, niesamowity umysł. Całośc składa się na to ze jest jest nieprzecietna.

ocenił(a) film na 7
Syla_81

A jak dla mnie Scarlett - mnie jej uroda zachwyca, choć nie potrafię tego specjalnie uargumentować.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones