PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=297154}

Kochanice króla

The Other Boleyn Girl
7,1 105 585
ocen
7,1 10 1 105585
5,0 12
ocen krytyków
Kochanice króla
powrót do forum filmu Kochanice króla

ten film bardzo dobrze pokazuje to co mi wiadomo od dawna, dziewczyna chce albo
zawładnąć kolesiem dla swojego dobra przez manipulacje, uwodzenie i innego typu
sztuczki, co powoduje ze koleś jest w obłędzie a kobieta jest z tego dumna- Anna. Druga
wizja romansu to Maria, kobieta całkowicie oddaje się mężczyźnie a mimo to ciągle to
mało, nie zatrzyma go na długo. Pytanie, jaka kobieta powinna być dla mężczyzny ? ....

Dzięki temu filmowi wiem co mogę oczekiwać od kobiet., a czy wy wiecie koledzy ?

ocenił(a) film na 7
halusnk

To, jaka kobieta powinna być dla MĘŻCZYZNY, to zupełnie inna historia. I zupełnie inna historia jest również wtedy, gdy kobieta ma do czynienia z facetem. A ów król, mimo swojego dostojnego stanowiska, właśnie nim był. No i jeszcze to, że wszystko działa w dwie strony, a nie tylko w jedną. Nawet w czasach ówczesnych konwenansów, gdzie kobieta powinna być absolutnie podporządkowana. Więc chyba nie należy oceniać tego filmu tak powierzchownie, bo splot tych wszystkich wydarzeń był cokolwiek bardziej skomplikowany i zawiły, i przynajmniej ja, mimo swoich własnych wniosków, powstrzymałabym się tu od przekładania tego na jakieś stereotypy zachowań :)
Pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones