PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=133117}
5,5 4 426
ocen
5,5 10 1 4426
Kochankowie roku tygrysa
powrót do forum filmu Kochankowie roku tygrysa

Opowiastka tak naprawdę o niczym. Egzotyką i tycim plusem (choć może nie nie dla polskiego widza, dla reszt;)) są tu kwestie Żebrowskiego po polsku, wypowiadane w takiej scenerii...
Ale oceny i tak nie podwyższę, takam wredzizna;)

A moim "faworytem" jest tekst Chińczyka analfabety...
"Polak to narodowość", ahahahah. Myślałam że ze śmiechu umrę.
Coś podejrzanie obeznany w kartografii.

ocenił(a) film na 8
WhiteDemon

Podobała mi się ta niespieszna, odległa czasowo i kulturowo opowieść. To opowieść o życiu, które toczy się nad podziw podobnie niezależnie od warunków. Nie szukałem w niej jakichś dalekosiężnych wniosków. Można się po prostu po seansie zadumać nad życiem - także własnym. Bardzo ładne zdjęcia i plenery. Film mi się podobał, choć może bardziej poruszał wrażliwość niż inteligencję. Nie szkodzi. Lubię czasem takie filmy obejrzeć.

ocenił(a) film na 1
Kurunir

Ja również potrafię docenić tego typu kino, tu jednak za dużo było zgrzytów żebym mogła się tym rozkoszować;)

ocenił(a) film na 8
WhiteDemon

Widać potrafię więcej wybaczyć :) Nie krytykuję opinii innych, ale mi mimo niedociągnięć film się spodobał, więc nie będę tego ukrywał. Gdyby wszystkim podobało się to samo, nie było by o czym dyskutować. Wiem, że można było zrobić wiele rzeczy lepiej, ale nawet taki jak jest może dla mnie być. Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 1
Kurunir

No pewnie że tak:))
Również pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones