PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=691060}

Kometa

Comet
6,6 4 680
ocen
6,6 10 1 4680
Kometa
powrót do forum filmu Kometa

Fantastyczny obraz przypomina mi vanilla sky , kilka naprawdę śmiesznych scen , film raczej spodoba się kobietom , na zachodzie jest dobrze odbierany i oceniany , ja się z tym zgadzam , warto obejrzeć , film utkwi w pamięci

ocenił(a) film na 5
piotrk82

Niestety się zawiodłem. Może i strona wizualna prezentuje się efekciarsko, może i Emmy Rossum jest ładna i przyjemnie się na nią patrzy, jednak sama ona nie jest w stanie udźwignąć całego filmu. Ze wszystkich (jak dla mnie) momentami pretensjonalnych kwestii można wyłowić kilka zgrabnych i trafnych zdań, ale na dobrą sprawę to dla mnie za mało, żebym ocenił wyżej ten film. Główny bohater bardzo nieprzekonywujący, żeby nie powiedzieć irytujący - i nie wiem czy to wina źle napisanej roli, czy aktorstwa, w każdym razie zepsuł mi całość odbioru. Generalnie to nie jest zły film, ale zabrakło mi wyrazistości, a szkoda, bo był potencjał. (A i bardzo, bardzo nieudany zabieg z próbą zahaczenia o temat paralelnych rzeczywistości, jak dla mnie o wiele lepiej by wyszło, gdybyśmy otrzymali scenariusz bez silenia się na niepotrzebne udziwnianie, mające chyba dodać 'głębi').

buildings

Zgadzam się. Raz się kłócą, raz "miziają" i tak przez półtorej godz. filmu. Należy się najwyżej "czwórka". Nie polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones