PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=806806}

Komornik

The Debt Collector
7,6 4 151
ocen
7,6 10 1 4151
Komornik
powrót do forum filmu Komornik

Zakończenie bym zmienił, ale Adkins zagrał fajnie, a Mandylor to po prostu genialnie - stworzył zaj... postać, której nie da się nie lubić! Na wolny wieczór szczerze polecam i proszę nie sugerować się oceną - moim zdaniem jest przynajmniej o 1-1,5 punktu zaniżona

ocenił(a) film na 7
deresto

końcówka właśnie inna, inna niż większość scenarzystów by wymyśliła. ale może sukces, albo pozytywny odbiór filmu sprawił, że końcówka niejako została zmieniona na potrzeby II części ;) ale oglądając ten film czułem się tak jak podczas Adrenaliny, czy Pulp Fiction. Ten absurd, humor i totalny luz sprawił, że oglądało się wyśmienicie !

ocenił(a) film na 10
Mauna_Kea

Ja po prostu zawsze lubię jak ci "dobrzy" wygrywają:) Co do filmu to właśnie ten sarkazm Adkinsa, luzik Mendylora, ta ich relacja i teksty są zaj... oglądałem ten film chyba z 10 razy i ma to coś co filmy o których piszesz. Po prostu świetnie się ogląda a o to właśnie chodzi. Moim zdaniem mocno niedoceniony film bo bije na głowę wiele nudnych "dużych" produkcji sensacyjnych

ocenił(a) film na 7
deresto

Dopiero obejrzałem, nie nudziłem się ;P Ależ mi Sue przypominał B. Willisa z najlepszych lat ;P

ocenił(a) film na 10
paweldemon

Dokładnie. I te ich gadki, te spojrzenia, ten sarkaźmik, uwielbiam te ich rozmowy, znakomicie to zagrali, te sceny jak biedny Adkins musi się lać z jakimiś twardzielami, a Sue sobie spokojnie "rozmawia" z "klientami"... dzisiaj znowu leciał i znowu się ubawiłem

ocenił(a) film na 7
deresto

Ja się nie spodziewałem że to będzie naprawdę dobre kino. Duet Adkins-Mandylor wyszedł perfect. Zwłaszcza ten drugi jest tu zajebisty. Fabuła daje rade, postać Mandylora jest tu raczej najważniejsza,to jak gościu się zmienia finałowo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones