PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30950}

Konformista

Il conformista
7,4 4 310
ocen
7,4 10 1 4310
7,4 11
ocen krytyków
Konformista
powrót do forum filmu Konformista

qambitne

ocenił(a) film na 9

film o czlowieku, ktory za wszelka cene chcial byc normalny i nie wyrozniac sie z tl;umu, polecam, ambitnbe, ale warto zobaczyc

ocenił(a) film na 8
DAKOTAA

film zankomity, atmosfera i praca operatora + doskonala glowna rola+10/10

ocenił(a) film na 9
tomek_53

"ambitne, ale warto zobaczyć"
mocne :)

ocenił(a) film na 8
None200

Tak, zupełnie jakby "ambitne" było jakąś wadą tego filmu :)

ewasko

To zdanie współrzędne przeciwstawne.

ocenił(a) film na 8
DAKOTAA

Dla mnie to ciekawy film. W trakcie rzeczywiście trzeba pewnego wysiłku i utrzymania koncentracji, bo film nie przypomina amerykańskiego tandeciarstwa. Plusem "Konformisty" jest to, że daje do myślenia. Ostatnie sceny uważam za genialne (zniknięcie przyjaciela Clariciego, a zwłaszcza - wymianę spojrzeń z 'dzikusem').

ocenił(a) film na 8
DAKOTAA

Bardzo dobra ekranizacja bardzo dobrej powieści Alberto Moravii.

ocenił(a) film na 6
magmos

Orientujesz się może, czy istnieją jakieś polskie napisy do tego filmu? Przeszukałem chyba cały internet ale polskich nie znalazłem.

ocenił(a) film na 8
Bourne32

Byłam w posiadaniu wersji z lektorem, która jest dostępna również w sieci. O wersji z polskimi napisami nie słyszałam.

ocenił(a) film na 6
magmos

Ja mam właśnie w dobrej jakości ale brakuje mi napisów. Chyba jestem skazany na wersje sieciową. Dzięki

ocenił(a) film na 8
Bourne32

Nie jest znowu taka zła! ;-) Miłego seansu!

ocenił(a) film na 9
magmos

Nawet więcej, wybitna ekranizacja. To jest jak na moje oko pierwsze arcydzieło Bertolucciego, które zawiera większość atutów charakterystycznych dla stylu tego reżysera.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones