PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=120033}

Kontrolerzy

Kontroll
7,5 44 739
ocen
7,5 10 1 44739
6,7 12
ocen krytyków
Kontrolerzy
powrót do forum filmu Kontrolerzy

Gdyby...

ocenił(a) film na 8

Gdyby Tarantino nakręcił ten film a w obsadzie mielibyśmy perełki pokroju Seana Penna to mielibyśmy kolejny obraz w TOP 100 Świat.

Takie jest moje zdanie ^^

ocenił(a) film na 10
transformator3d

Dobrze ze ten frajer się za to nie brał. Co prawda ma na koncie kilka genialnych filmów ale jak juz zrobi gniota to takiego w stylu Uwe Bolla ;/

ocenił(a) film na 8
Electro

Eee... sorry że tak napiszę, ale muszę to zrobić...

Coś dzisiaj brałeś?
Masz zły dzień/humor?

Tarantino to światowej sławy, jeden z najlepszych reżyserów na świecie.

Więc nie używaj wobec niego słów "frajer" itp. bo nie wypada!

Tak samo uraziłeś go tekstem iż "jak juz zrobi gniota to takiego w stylu Uwe Bolla ;/"

To nonsens.
Prawda, film typu "Cztery pokoje" jest strasznie kiczowaty. Ale to jego urok! On jest kiczowaty z charakteru a nie że był spaprany... W końcu to czarna komedia...

ocenił(a) film na 9
transformator3d

tak tylko że oprócz Tarantino ten film zrobili też inni reżyserzy;
Tarantino zrobił tylko ostatni pokój - najlepszy !!

użytkownik usunięty
transformator3d

Ja tam się zgadzam całkiem z electro. Kilka dobrych filmów nakręcił ale jak przyłoży w stylu Grindhouse to pod względem kiczu i tandety Uwe Bol jest przy nim jak źle sklecony szalet na tle wieżowców Manhattanu (przed 11 września).

transformator3d

Każdy moment tego filmu jest dla mnie idealny. Myślę, że gdyby cokolwiek zostało przedstawione inaczej (łącznie z bohaterami), produkcja ta dużo by straciła. I Węgrzy nie mieliby się czym pochwalic... ;-) A poza tym, nie można do wszystkich filmów wkładac tych samych reżyserów i aktorów, bo to byłoby monotonne. tarantino niech kręci dalej swoje filmy, a Nimród Antal swoje.
Pozdrawiam ;-)

doncia32

*Tarantino, wybacz. ;-)

ocenił(a) film na 10
transformator3d

nie ogladalam zadnego filmu tarantino :D wiec moze nie powinnam sie wypowiadac ale kontrolerzy to bardzo dobre,ambitne kino :)

ocenił(a) film na 9
aPosing

to obejrz bo dużo tracisz :) a szczególnie "Wściekłe Psy" i "Pulp Fiction"

ocenił(a) film na 10
Pauleta

Tego klimatu i w ogóle tej magicznej otoczki nie dałoby sie raczej lepiej zrobić.
Nie wyobrażam sobie jakoś ,żeby ktoś inny mógłby zagrać Bulcsu lepiej niż Sándor Csányi (uwielbiam go za tą rolę).
No nie wiem czy ,,zamerykazowanie'' tego kozackiego filmu wyszło by na dobre.
Oczywiście spróbować można.
Osobiście żałuję,ze nie wydali kontynuacji kontrolerów z Sándor-em Csányi.
Byłoby naprawdę arcyciekawie.
Nawet kiedys miałem taki sen w który toczyła sie kontynuacja bohaterów z ,,kontrolerów'' ....

mackal83

Zaciekawiłeś mnie tym snem, może go opowiesz?

ocenił(a) film na 5
transformator3d

Nie wiem czym wy się tak zachwycacie, dla mnie ten film był średni, dało się obejrzeć. Żadnych nadzwyczajnych scen, ani głębszych przesłań w tym filmie nie było.

Tylko ta dziewczyna w przebraniu misia - bardzo słodka jest :)

wojteq_2

Na serio nie odnalazłeś żadnych? Myślałam, że skoro znalazłeś "nadzwyczajne sceny" w "How high" (10/10), to tym bardziej docenisz je tutaj. Może się pomyliłam;-)
Co do dziewczyny się zgadzam. Tylko.

ocenił(a) film na 5
doncia32

Co do How High - moja ocena jest tak wysoka, ponieważ jest to chyba najśmieszniejszy film jaki w życiu widziałem. Pozatym uwielbiam głupkowate komedie, a o gustach się nie dyskutuje. W kontrolerach prościej ujmując nic nie wywarło na mnie większego wrażenia.

ocenił(a) film na 9
transformator3d

Nieprawda. Akcja musi dziać się Budapeszcie, aktorzy muszą być Węgrami. Przeniesienie go na amerykański grunt byłoby nieporozumieniem.

ocenił(a) film na 9
paulinako

"Przeniesienie go na amerykański grunt byłoby nieporozumieniem"

... wielkim nieporozumieniem!, zwłaszcza przez Tarantino, który - owszem
- robił dobre, kultowe wręcz filmy, ale niestety jego ostatnie dokonania
są debilizmami markowanymi słynnym nazwiskiem. Jeśli ktoś jeszcze nie
widział nic od tego pana (jak to się mogło stać?) to niech lepiej się
ograniczy do jego starszych produkcji, z nowszych ewentualnie i co
najwyżej serial "Ostry dyżur".

parura

Obejrzyj "Django" w takim razie.

Urbanovski

Ja prawie spałem ;) szału nie ma.

ocenił(a) film na 9
transformator3d

.dobry film nie potrzebuje rankingów, które odzwierciedlają gusta mas, a nasze masy są dość średnie.

ocenił(a) film na 10
diana6echo

Dobrze,że tego nie zrobili,bo by do pięt nie sięgnął węgierskiemu arcydziełu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones