PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=169177}

Kopia Mistrza

Copying Beethoven
6,8 14 996
ocen
6,8 10 1 14996
5,8 8
ocen krytyków
Kopia Mistrza
powrót do forum filmu Kopia Mistrza

...

ocenił(a) film na 10

Film w miarę ... ale muzyka ... nie da się opowiedzieć co sie wtedy przeżywa ... dlatego dam 10/10:)

użytkownik usunięty
KITARZYNA

Ja dałam 8/10, muzyka rzeczywiście bardzo dobra, chociaż film ogólnie też nienajgorszy.

ocenił(a) film na 3
KITARZYNA

Ale chyba powinniśmy oceniać film, a nie "soundtrack"? Poza tym muzyka nie jest dobrze wykorzystana. Polecam porównać z filmem Amadeusz.

ocenił(a) film na 7
KITARZYNA

Ciężko, żeby w filmie o Beethovenie muzyka była zła skoro to muzyka Beethovena ;) dla mnie nie jest to w żadnej mierze wyznacznik jakości filmu. Kiedy chcę posłuchać muzyki włączam ją na wieży. Film oglądam dla fabuły, gry aktorskiej itp itd. Jak dla mnie film na 7. Jest dobry, godny polecenia, ale nie porywający. Do obejrzenia maks dwa razy.

KITARZYNA

Śmieszny ten komentarz a propos muzyki z filmu "Kopia mistrza". A Ty w ogóle wiesz o kim traktuje ten film?! Po Twojej wypowiedzi mam wątpliwości. Ludzie opanujcie się i nie wypisujcie bzdur pod filmami!

KITARZYNA

Jak dla mniej film OK, ale tak jak co po niektórym największą przyjemność w czasie oglądania sprawiała mi muzyka...:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones