PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=169177}

Kopia Mistrza

Copying Beethoven
6,8 14 988
ocen
6,8 10 1 14988
5,8 8
ocen krytyków
Kopia Mistrza
powrót do forum filmu Kopia Mistrza

Czy nie uważacie, że relacje między Anną a Beethovenem były mało rozwinięte? Motyw mistrz/uczennica, chociaż popularny można było poprowadzić inaczej i lepiej rozwinąć. Dlatego po obejrzeniu filmu czuje niedosyt, bo liczyłam na coś bardziej rozwiniętego.

ocenił(a) film na 7
missmurder

Podpisuję się pod tym zamaszyście. Niedosyt.

wsumienikt

To sobie obejrzyjcie Love story. To nie komedia romantyczna (jak love story :D), tylko film starający się pokazać kawałek życia mistrza, w którym, jeśli nie wiecie, nie było spełnionej miłości.

PubusBubus

Ja to rozumiem i nie spodziewałam się "laf story". Wcale. Chodziło mi bardziej o napięcie erotyczne, nie koniecznie równające się spełnionej miłości.

missmurder

To obejrzyj plejboja, tam będziesz miała "napięcia erotycznego" pod dostatkiem.

PubusBubus

Oglądałeś kiedyś "Upiora w Operze"? Jeśli nie, to polecam. Na własne oczy zobaczysz, że efekt erotyzmu można stworzyć nie tylko przez porozbieranych aktorów.

missmurder

Oglądałem, i nie mam pojęcia o jaki efekt ci chodzi? Może ta wiedza zarezerwowana jest wyłącznie dla kobiet? Film dobry, ale głównie za sprawą muzyki.

PubusBubus

O tak, muzyka jak najbardziej świetna. Chociaż aktorstwo też bardzo dobre. A widziałeś jak Upiór zachowywał się w stosunku do Christiny? Chodzi mi o taki efekt. Bez śpiewania oczywiście.

missmurder

Jedni nazywają to "napięciem erotycznym", inni "skrywaną miłością". Teraz już rozumiem :)

PubusBubus

Właśnie o to mi chodziło.
(no oczywiście, że krótki)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones