PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6854}

Koszmar z ulicy Wiązów

A Nightmare on Elm Street
7,2 93 024
oceny
7,2 10 1 93024
7,2 23
oceny krytyków
Koszmar z ulicy Wiązów
powrót do forum filmu Koszmar z ulicy Wiązów

film dosyc fajny Freddy to jednak spoko gosc bardzo dowcipny i wesoly! nie dziwie mu sie troche bo jak widze ta mlodziez to chetnie bym dala "drynga" do Freddiego zwlaszcza jak takie male cwele demoluja miasta i dresy do kasacji
do czyjego snu ma wejsc Freddy i sie zabawic? dajcie namiary na ta osobe(osoby)
moj to Agnieszka frykowska Agnieszka Mo.(kretynka z mojej rodziny)Mariola M Sylwia Z

Heerlon00800

Heh
Ja to bym chciała żeby Freddy zawitał do mojego sąsiada z dołu (wredny typ)niejaki henryk w.koleżanki z klasy marty j.(strasznie jej nie lubie),nauczyciela od bilogi,od matmy..no itd :)

Paulina_1108

nauczycielke od fizyki i od angielskiego:P

/nie ogladalam jeszcze..czy to jest film typu widzi sie freddiego i laska robi głośne "AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!" czy bardziej wyrafinowane?;]

ocenił(a) film na 9
anjali__

A ja bym go chętnie wynajęła na sąsiadów z góry, bez przerwy robią remont, wiertarka udarowa chodzi godzinami, przewiercili mi kabel od lampy i zalali mieszkanie. Ta zniewaga krwi wymaga. Tylko potem byłby problem, bo nie wiadomo, czy Freddy miałby ochotę odejść spokojnie po skończonej robocie.

ocenił(a) film na 9
salus_in_platone

Racja, Freddy jest spoko, wesoły, zabawny, i nawiązuje więź z ofiarą. Nie to, co inni zabójcy, którzy przyłażą w masce i ciach. Freddy jest staroświecki, lubi najpierw pogadać nim przejdzie do rzeczy. To w nim lubię.

ocenił(a) film na 10
Heerlon00800

Freddy mógłby się wziąść za naszych wieśniaków wszechpolskich. miałby sporo pracy ale należy im się.

ocenił(a) film na 10
Heerlon00800

marcela b i wiktorie s z mojej klasy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones