PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6854}

Koszmar z ulicy Wiązów

A Nightmare on Elm Street
7,2 92 986
ocen
7,2 10 1 92986
7,2 23
oceny krytyków
Koszmar z ulicy Wiązów
powrót do forum filmu Koszmar z ulicy Wiązów

NIE CZYTAC

użytkownik usunięty

WIem jedno. Ten film totalnie zniszczyl mi psychike kiedy bylem malym dzieckiem. Mialem z 8 lat i mama kupila video. Madra ciocia wlaczyla horror. OK po latach przyznam. Moze nie wiedziala. Wiem jednak ze pozniej balem sie isc do toalety itp. Balem sie ciemnosci. Myslalem ze siedzac na toalecie cos mnie wciagnie albo wbije szpony w tylek. Nie puszczajcie dzieciom horrorow.

ocenił(a) film na 9

Sluchaj chlopie . Ja jak mialem 9 lat czyli rok temu to wszystkie filmy z freddym ogladalem ;)
To nie jest straszne . No chyba ze ty jestes jakis glupi ze sie boisz :)

A przy okazji 4 byla najlepsza :)

użytkownik usunięty
Oki_Oki

Wiec ja i wielu innych bylismy GLUPI!!!

ocenił(a) film na 9

No nie wiem . Dla mnie to straszne nie bylo

Oki_Oki

To niezły kozak byłeś w wieku 9 lat. Jestem ciekaw jak teraz się prezentujesz. Pewnie sypiasz z aligatorami i jesz kamienie.

Prawda jest taka, że choć po latach przypomina to bardziej ścierwo typu "gęsia skórka" które kiedyś leciało w TV, to kiedyś to był przekozak. Podobnie jak Hellriser.

Sam pomysł że gościu przychodzi w momencie kiedy jesteś bezbronny - w snach - jest świetny. Ale widocznie na 8 latków działa inaczej i inaczej na 9 latków. Ja gdy go oglądałem miałem może też 7-9 lat nie pamiętam. I muszę przyznać, że było ciekawie :) Na żadnym horrorze się tak nie bałem jak na tym ścierwie :) No ale wiek robi swoje. Teraz horrory już nie są dla mnie, chyba że te z ciekawą fabułą, bo jeśli bazują tylko na strachu...to jestem na to za stary...

użytkownik usunięty
Oki_Oki

Masz za płytką wyobraźnię że nie boisz się horrorów Psychika potrafi zrobić z człowiekiem wszystko podczas oglądania horroru pod warunkiem że wyobraźnia jest rozszerzona bez granic dzisiejsze dzieciaki bazują tylko na grach i filmach :(

użytkownik usunięty

Masz racje. Dzialanie wyobrazni to jakies 80% sukcesu filmu w sferze odbioru przez widza i manipulowania jego umyslem. Rzeczywiscie jezeli ktos ma nijaka wyobraznie to raczej nic z tego nie bedzie. Plytka, slaba, do niczego.

użytkownik usunięty

W ten oto sposób nawet najbardziej tandetny i badziewny horror może zamienić się w arcydzieło wystarczy tylko pofantazjować

ocenił(a) film na 9

Ogarnijcie sie . Mnie nie strasza horrory jak was tak to nic.. A nie wyzywacie sie na mnie xD

ocenił(a) film na 9

Ja dla swojego 7letniego brata wmówiłam ,że jak zaśnie to Freddy Krueger po niego przyjdzie . Sprawiał wrażenie, że się nabrał..ale sprostowałam to ,żeby nie bał się spać XD
Jeżeli chodzi o film to pomysł mi się podoba , ale nie jest to straszne .. bynajmniej dla mnie :)

ocenił(a) film na 10

ja to oglądałem nie dawno ( Mam 10 lat) i nie bałem się go tylko oglądałem z zaciekawieniem. i według mnie wiele dzieci w dzisiejszych czasach mających 9 lat. popuściło by w majtki oglądając nawet obcego . ja się nie boje bo już jak miałem 3 lata to oglądałem na przykład Chojraka . jeden mój kolega który też oglądał Chojraka obejrzał wszystkie części Piątku Trzynastego. a za to mój inny kolega który nie oglądał chojrak bał się nawet Terminatora oglądać. Rozumiem się w takim wieku bać na przykład Filmu The Ring. Który bardzo polecam. psychike to mi zryło to że w wieku 5 lat widziałem screamera : Auto i duch i kobiete z minecraft obcy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones