PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6854}

Koszmar z ulicy Wiązów

A Nightmare on Elm Street
7,2 92 874
oceny
7,2 10 1 92874
7,2 22
oceny krytyków
Koszmar z ulicy Wiązów
powrót do forum filmu Koszmar z ulicy Wiązów

Piękny horror

ocenił(a) film na 9

Nie ma co duzo sie rozpisywac , film jest po prostu tym czym nigdy nie bedzie zaden inny horror w przyszlosci ... to po prostu kwintesencja gatunku. Wes Craven to mistrz horroru, i cenie go za to bardzo , choc Koszmar z ulicy Wiązów 7 - czyli Nowy Koszmar , byl chyba najbardziej nie udana produkcja z calej serii, ale to chyba tylko i wylacznie brak funduszy , i niestety , postep techniczny dal o sobie znac. Poza tym wszystkim proponuje rzut okiem na The People under the stairs Wes Craven'a tez bardzo dobra produkcja

ocenił(a) film na 9
DoktorLejdo

brak funduszy? każda kolejna część miała większy budżet od poprzedniej. ok, tu wyjątek - 'nowy koszmar' miał $8 000 000, a część 6 $8 500 000 (wg imdb). w każdym razie ja ten film bardzo lubię i uważam za powiew świeżości w serii.

ocenił(a) film na 9
kamfpv

Szkoda ze następne części nie były tak dobre

ocenił(a) film na 10
zegan333

Kolejne były coraz słabsze ponieważ Kruger już mniej przerażał a momentami śmieszył.

DoktorLejdo

To prawda, nie było i nie będzie już takiego filmu jak K.Z.U.W... wracam czesto do niego i zawsze tak samo reaguje... Każda część jest legendarna

DoktorLejdo

Kpisz? Hellraiser jest od niego dużo lepszy.

ocenił(a) film na 9
DoktorLejdo

Dla mnie 1cz Koszmaru to wybitny klasyk. Może nie arcydzieło, ale klasyka pełną gębą przez duże K.
Dzisiaj ten film jest mega doskonały i robi wrażenie, to jakie wrażenie musiał robić w 84 ?
Aż kurde chciałbym się przenieść w tamte czasy i móc pójść do kina. oj jak bym chciał.
Uwielbiam Kruegera i chyba do 6cz bardzo dobrze wspominam cykl.

ocenił(a) film na 9
settokaiba

Remake jest słabszy ale nie tragiczny dowiadujemy się dlaczego Kruger zabijał dzieci.

ocenił(a) film na 9
DoktorLejdo

Dla mnie był tragiczny, od wyglądu po zachowanie Kruegera.

ocenił(a) film na 8
settokaiba

Nie chciałbyś wiedzieć jakie wrażenie robił:) Ja byłem dzieckiem i obejrzałem film u kolegi. Po seansie bałem się wrócić do domu (zejść klatką z 3 piętra), a on bał się iść do kibelka (że z boku z kuchni coś wyskoczy). Przyznaliśmy się sobie po 30 latach :) Najważniejszy horror życia, może przez to mam problemy ze snem?

ocenił(a) film na 7
DoktorLejdo

Zgadzam się w 100%

Ale moim skromnym zdaniem nie zasługuje na ocenę 9/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones