PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=568216}

Król Artur: Legenda miecza

King Arthur: Legend of the Sword
7,0 111 179
ocen
7,0 10 1 111179
6,0 24
oceny krytyków
Król Artur: Legenda miecza
powrót do forum filmu Król Artur: Legenda miecza

7.1?!

ocenił(a) film na 7

Jest dzień 18.06.2017 rok a ten film ma ocenę 7.1, co się dzieje? Przed premierą wszystko wskazywało że "LEGENDA MIECZA" będzie do miecza klękać a tu taka nota, kto by się spodziewał....

WTTW_FILM

W sensie, że wyższa nota niż myślałeś, bo rasiści narzekali i Amerykanie woleli komiksowych Strażników Galaktyki 2?
Czy niższa, bo Król Artur jest naprawdę świetny jeśli chodzi o kino rozrywkowo-widowiskowe?

ocenił(a) film na 7
MarcoK

Znaczy po takich filmach jak Ostatni Syn to zwątpiłem w jakiekolwiek Fantasy w kinie więc sukces ocenowy tego filmu to dla mnie zaskoczenie przez które pewnie wybiorę się na niego do kina.

WTTW_FILM

No ten film lepszy znacznie od Ostatniego Syna, który był raczej zbyt bajkowy. tu mamy coś w rodzaju komedii kryminalnej fantasy ;P
Ja polecam, bo w kinie jest efektowny i bardzo chwalą ludzie całkiem dobry soundtrack. Na pewno był to film w jakimś stopniu nowatorski.

ocenił(a) film na 7
MarcoK

Jak puszczą u nas to na pewno pójdę. Na razie czekam do 23 aż zagrają nowych Piratów :)

WTTW_FILM

suicide tez mialo klekac, troche wiary w Guya

ocenił(a) film na 7
guga_buzka

I klękało ale przez tych co stwierdzili: "eee wyjebmy z filmu takie dobre sceny jak ta w tym barze i dajmy heheszki".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones