PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=568216}

Król Artur: Legenda miecza

King Arthur: Legend of the Sword
7,0 111 012
ocen
7,0 10 1 111012
6,0 24
oceny krytyków
Król Artur: Legenda miecza
powrót do forum filmu Król Artur: Legenda miecza

Przyznam, że jak zobaczyłem recenzje to serce mi szybciej zabiło, ale potem zobaczyłem ocenę widzów:
Rotten Tomatoes 27% krytycy / 78% widzowie
Metacritic 41 krytycy/ 77 widzowie
Imdb widzowie 7.3

Marek19_filmweb

Guy nie zawodzi, facet ma swój styl i zatrudnia swietnych aktorów, plus bardzo dobre efekty szczególnie 3d

Marek19_filmweb

Ten film to nie jest wielkie dzieło, które zostanie legendą i nie po to został stworzony. Miał zapewnić rozrywkę i to robi, plus to jest bardziej luźna adaptacja legendy niż jej wierna ekranizacja.

ocenił(a) film na 1
Marek19_filmweb

Ten film to totalna lipa, z resztą ostatnie lata to gniot za gniotem od czasu Władcy Pierścieni nie nagrano nic sensownego z fantasy

ocenił(a) film na 7
Marek19_filmweb

Był to mój pierwszy film Ritchiego, a wyszłam z kina oczarowana. Czytałam bardzo wiele opinii widzów i zdecydowana większość ocenia Legendę Miecza bardzo pozytywnie, nie wiem, czemu krytycy oceniają go tak nisko.

ocenił(a) film na 3
Marek19_filmweb

Jestem fanem Ritchiego a ten jest film jest beznadziejny

ocenił(a) film na 10
andrze_r

Nie jestem fanem Richiego...mimo to jego filmy sa ok( tylko ok no po prostu to nie mój gust). Za to Krol Artur moim zdaniem jest genialny. Daje mi wszystko czego od filmu oczekuje. Rewelacyjny soundtrack, fajne Cgi, kapitalny montaż, rewelacyjna gra aktorska z akcentem brytoli, do tego ciekawie poprowadzona historia w świecie Fantasy( mój gust). Nie przeszkadza mi multikulturowosc oraz to , że film minimalnie czerpie z legend.... Jak dla mnie jeden z najlepszych blockbasterow ostatnich lat...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones