PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=568216}

Król Artur: Legenda miecza

King Arthur: Legend of the Sword
7,0 111 067
ocen
7,0 10 1 111067
6,0 24
oceny krytyków
Król Artur: Legenda miecza
powrót do forum filmu Król Artur: Legenda miecza

dramat

ocenił(a) film na 3

połowa sali spała, udało mi sie dotrwać do końca,ale po wyjściu omal nie zwymiotowałem , film kompletne dno ODRADZAM WSZYSTKIM

ocenił(a) film na 3
special93

I jaka Legenda 100% wymyślone fantasy to mogli w ogóle nie mieszać w to na zwy Artura tylko zrobić Legenda Miecza czy jakoś tak ale dla Gimbowni dobry co nie zna Legendy czy historii tym filmem także zblokowali premierę filmu o Tupacu bo wolą na tym zarobić puszczając to ile się da.

ocenił(a) film na 3
special93

Obejrzałem 30 minut i puscilem pawia :)

ocenił(a) film na 1
special93

Zgadzam się w 100%. Tak pretensjonalnego gówna już bardzo dawno nie widziałem. Dramat..

special93

A ja właśnie myślałam czy pójść do kina i dobrze zrobiłam, że zaczekałam na wersję on-line, bo bym chyba płakała za zmarnowane pieniądze i czas.

Najbardziej mnie uderzyło, że wystarczył jeden gigantyczny wąż by wejść do zamku. No przecież gdyby wykorzystano go o wiele wcześniej i nie tylko tego jednego, to by czystkę zrobili i by tych wszystkich krwawych walk, które były jak dla mnie męczące bo co za dużo to bokiem wychodzi, nie było. A Artur był po prostu śmieszny, z jednej strony twardziel, a z drugiej gdy tylko były jakieś trudności to uciekał.

ocenił(a) film na 3
special93

Rozrzut ocen na forum straszliwy, nie mniej zgadzam się, że film Ritchiego to dramat - i nie jest nazwa filmowego gatunku.

ocenił(a) film na 2
special93

Zgadza się już dawno takiego gniota nie oglądałem....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones